شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان جنوبیمسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی خبر داد : اعزام 720 گروه جهادی در تابستان امسال به مناطق محروم

مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی خبر داد : اعزام 720 گروه جهادی در تابستان امسال به مناطق محروم

منتشرشده در خراسان جنوبی سه شنبه, 22 تیر 1395 ساعت 09:13
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:زهرایی گفت: جمع کل گروه های جهادی اعزامی از سراسر استان و مهمانان به مناطق محروم 11 هزار و 117نفر در قالب 729 گروه می باشند.

 


به گزارش سپاه نیوز:محمد زهرایی سئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی از برگزاری کلاس های آموزشی و تخصصی ویژه مسئولین واعضای گروه های جهادی خبر داد و اظهارداشت: جهادگران اردوهای جهادی با توجه به تخصصی که دارند در عرصه های مختلف در این کلاسها قبل از اعزام به اردوهای جهادی شرکت می کنند.


مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی با بیان اینکه این دوره آموزشی به مدت یک روز برگزار می شود، گفت: این موضوع در جلسه شورای اندیشه ورز جهادی استان به تصویب رسیده است و تاکید فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) استان نیز می باشد.


وی هدف از برگزاری این کلاسها را توجیه جهادگران و مسئولین گروههای جهادی دانست و عنوان کرد: کاهش آسیب گروههای جهادی در مناطق روستایی و محروم و تهیه بانک اطلاعاتی از جهادگران، روستاها و مناطق محروم از دیگر اهداف این دوره آموزشی می باشد.


زهرایی با اشاره به آمار گروه های جهادی تابستان سال جاری گفت: گروه های جهادی یک روزه 375 گروه به تعداد 6 هزار و 116 نفر در طی تابستان اعزام خواهند شد.


مسئول سازمان بسیج سازندگی استان از حضور 13 تیم پزشکی در عرصه های بهداشتی و درمانی خبر داد و تصریح کرد: جمع کل گروه های جهادی اعزامی از سراسر استان و مهمانان 11 هزار و 117نفر در قالب 729 گروه می باشند.

انتهای خبر/08

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است