شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان جنوبیفرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی:ضمانت اجرایی ایده های بسیجیان را برعهده می گیرم

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی:ضمانت اجرایی ایده های بسیجیان را برعهده می گیرم

منتشرشده در خراسان جنوبی شنبه, 02 مرداد 1395 ساعت 12:00
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سردار غیاثی گفت: عزیزان بسیجی هر ایده و برنامه ای را که در راستای اجرای بهتر برنامه ها در اتاق فکر سازمان ها ارائه دهند، بنده ضمانت اجرای آن را می پذیرم.

 


به گزارش سپاه نیوز: سردار سید هاشم غیاثی فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی در جلسه تودیع و معارفه رئیس سازمان بسیج کارمندان استان در اداره پست، اظهار داشت: امروزه بسیج به عنوان یکی از نعمت های ماندگارالهی، توانسته است در این حکومت ولایی نقش خود را به خوبی ایفا کند.


وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب، همواره مهرتاییدی بر اقدامات بسیج و بسیجیان زده است عنوان کرد: در تمام عرصه هایی که نیاز نظام و انقلاب است آحاد مردم مشارکت می کنند که بخش اعظم آن در کسوت بسیجی سازماندهی شده اند.


فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: با وجود نا امنی های زیاد در منطقه و اینکه ایران کانون بیداری اسلامی است؛ امنیت پایدار مردم جامعه امروز، مدیون مشارکت همه جانبه مردم در عرصه های مختلف در کسوت بسیج است.


سردار غیاثی یادآور شد: ما در خراسان جنوبی مفتخریم که تعداد 22 قشر با نشاط و پویا در عرصه های مختلف بسیج داریم که با اقتضائات نیاز استان توانسته اند در امور مختلف برنامه ریزی نمایند.


وی خطاب به مدیران بسیجی، اعضای شورای عای قشر بسیج کارمندی و فرماندهان رده های مختلف مقاومت در این قشر متذکر شد: مدیران باید یک خودارزیابی داشته باشند و ببینند که برنامه ها و اقدامات شان تا چه حد در محور تراز انقلاب قرار دارد.


وی به نقش مهم نظام اداری و کارمندان کشور به تحقق "اقتصادمقاومتی، اقدام و عمل" اشاره و اظهار کرد: تلاش همه جانبه ای در ادارات در تراز انقلاب اسلامی داشته باشیم و همه مدیران و همه افراد در مسئولیت های مختلف خودشان را محک بزنند که ایا برنامه و اقدامات آنان در تراز انقلاب اسلامی است.


فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی با اذعان به این که تحول در نظام اداری و همچنین بحث سلامت اداری، از جمله برنامه هایی است که نیازمند توجه ویژه است، تاکید کرد: باید بتوانیم نظام جامع را در بحث ادارات، بیشتر از گذشته اجرایی نماییم.


سردار غیاثی افزود: بر کسی پوشیده نیست که خراسان جنوبی با دارابودن مردمی متدین و ولایتمدار، از دیرباز سهم زیادی را در بحث حاکمیت دینی ایفا نموده است.
وی ضمن اشاره به این که بسیج در دل سازمان ها، جامعه و مساجد قرار دارد، عنوان کرد: انتظار ما از همه شما آن است که در اجرای بهتر برنامه ها و فعالیت ها در این خصوص،یاری رسان ما باشید.


فرمانده سپاه انصارالرضا (ع)خراسان جنوبی از بسیجیان به عنوان اتاق فکر، یاد کرد و اذعان داشت: دوستان هر ایده و برنامه ای را که در راستای اجرای بهتر برنامه ها ارائه دهند، بنده ضمانت اجرای آن را می پذیرم.


سردار غیاثی نقش مدیران دستگاه های مختلف را، در اجرای ویژه برنامه های مربوط به بسیج بسیار فعال و ارزنده دانست و متذکر شد: نقش مدیران در تعاملات ما، بسیار مهم بوده و آنان در بحث های مختلف از جمله حوزه های علمی، پژوهشی، اردوهای جهادی و...به این باور رسیده اند که بسیجیان، اقشاری کم توقع و مخلص هستند.


وی با بیان این که فعالیت های بسیج ادارات و دستگاه ها نباید صرفا به مناسبت ها خلاصه شود، عنوان داشت: جذب متوازن نیروهای بسیجی از جمله توصیه های دیگر بنده به مدیران ادارات است.


فرمانده سپاه انصارالرضا (ع)خراسان جنوبی ادامه داد: جذب کیفی و همچنین جذب اقشار بسیج، باید در ادارات با جدیت بیشتر مورد پیگیری قرار گیرد.


سردار غیاثی اظهار داشت: یکی از نکاتی که باید همواره به آن توجه داشته باشیم آن است که باید در برنامه ها، عملکرد و حلقه های صالحین باصداقت کامل رفتار نمائیم چرا که می تواند سبب سوق دادن نسل آینده به بسیجی شدن گردد.


وی تصریح کرد: اشاعه فرهنگ تکریم ارباب و رجوع، یکی دیگر از مهمترین انتظارات ما از کارمندان بسیجی است که باید مورد توجه جدی قرار گیرد.


سردار غیاثی با اشاره به این موضوع که نقش بسیج در دوران دفاع مقدس هرگز به باد فراموشی سپرده نخواهد شد، گفت: هرچه بیشتر ازعمر بسیج در جامعه می گذرد، اهمیت آن بیشترمی شود.

انتهای خبر/08

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است