شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان جنوبیفرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه درمیان: مشارکت 400 دانش آموز درمیانی در طرح هجرت3 گامی در جهت سازندگی

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه درمیان: مشارکت 400 دانش آموز درمیانی در طرح هجرت3 گامی در جهت سازندگی

منتشرشده در خراسان جنوبی شنبه, 02 مرداد 1395 ساعت 13:14
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:خدادادی گفت: مشارکت 400 دانش آموز درمیانی در طرح هجرت 3 گامی موثر در جهت پر کردن اوقات فراغت نوجوانان و آشنایی بیشتر آنان با فرهنگ کار و تلاش است.

 


به گزارش سپاه نیوز:خدادادی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه درمیان بسیج خراسان جنوبی با بیان اینکه  400 دانش‌آموز در طرح هجرت 3 شهرستان درمیان شرکت کردند گفت: این برنامه ها دانش آموزان را مسئولیت پذیر کرده و آنها را در برقراری ارتباطات اجتماعی و فراگرفتن مهارت های  نوین زندگی آماده می کند .


وی افزود:‌ سه گروه جهادی در شهرستان درمیان فعالیت دارند که دو گروه دانشجویی از دانشگاه امام سجاد (ع) در روستاهای بورنگ و مسک و یک گروه محلات نیز در روستای آسفیچ فعالیت‌های عمرانی و آمورشی انجام می‌دهند.


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه درمیان تصریح کرد: فعالیت گروه جهادی محلات در زمینه خیاطی، پارچه بافی و آموزش‌های رایانه‌ای در جریان است و در حال حاضر 72 نفر در این رابطه مشغول به فعالیت هستند و در پایان این دوره‌ها گواهینامه فنی و حرفه‌ای دریافت خواهند کرد.


خدادادی خاطرنشان کرد: در راستای مرمت و زیباسازی فضاهای آموزشی و ورزشی تاکنون 40 درصد از مدارس شهرستان ثبت نام کرده‌اند و 3 گروه دانش‌آموزی در حال زیباسازی و رنگ آموزی این مکان‌ها هستند.


وی با بیان اینکه طبق فرمایشات رهبر معظم انقلاب باید برای غنی سازی اوقات فراغت نوجوانان برنامه ریزی جامعی صورت گیرد افزود: این اردو‌ها می‌تواند گام موثری در این جهت و آشنا کردن جوانان با مفاهیم کار، تلاش، سازندگی، تقویت روحیه ایثار، گذشت و مشارکت جمعی وخدمت به هم نوع تاثیر گذار باشد.

 

انتهای خبر/08

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است