شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان جنوبیمسئول بسیج سازندگی ناحیه سپاه فردوس خبر داد :اجرای 76 طرح اقتصاد مقاومتی در شهرستان فردوس

مسئول بسیج سازندگی ناحیه سپاه فردوس خبر داد :اجرای 76 طرح اقتصاد مقاومتی در شهرستان فردوس

منتشرشده در خراسان جنوبی دوشنبه, 11 مرداد 1395 ساعت 09:10
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:کریم زاده گفت: ناحیه مقاومت بسیج شهرستان فردوس در قالب طرح های اقتصاد مقاومتی در سال گذشته به 76 طرح جمعا یک میلیارد و 100 میلیون تومان تسهیلات اعطا کرده است.

 


به گزارش سپاه نیوز:سید مسعود کریم زاده مسئول بسیج سازندگی سپاه فردوس اظهار کرد: طرح های اقتصاد مقاومتی ناحیه مقاومت بسیج در شهرستان فردوس در سال گذشته به 76 طرح جمعا 1 میلیارد و 100 میلیلون تومان تسهیلات اعطا کرده است.


مسئول بسیج سازندگی فردوس گفت: پرورش شتر مرغ ، شتر، دام محلی، گاو شیری و گاو گوشتی، صنایع قارچ، صنایع تبدیلی مانند گلیم بافی، قالی بافی وپرورش کبک از جمله  این طرح ها بوده است.


وی خاطرنشان کرد: اعتبار این طرح ها بیشتر متناسب با حجم ووسعت کار تولیدی است وتلاش میشود تا طرح ها بیشتر کوچک و زوبازده باشد.


کریم زاده در رابطه با حجم اشتغالزایی طرح های اقتصاد مقاومتی افزود: از بین 76 طرح ایجاد شده 35 کارگاه آن به افراد دارای کاریعنی کارمند بوده است ومابقی به افراد فاقد مهارت اعطا شده که توانسته برای 46 جوان درسطح شهرستان ایجاد کند.


مسئول بسیج سازندگی سپاه فردوس با اشاره به استقبال مردم از طرح های اقتصاد مقاومتی گفت:خوشتبخانه جوانان استقبال بسیار خوبی از ارائه این تسهیلات کردند چرا که در هیچ وقت در تششکیل پرونده و اعطای تسهیلات سختگیری و سنگ اندازی نکردیم.


کریم زاده در تداوم حمایت از این طرح ها تاکید کرد: پس از اعطای تسهیلات وراه اندازی کارگاه به صورت منظم و دقیق نظارت ها انجام می شود و کارگاه های تولیدی کوچک که با مشکل مواجه می شوند به محض دریافت اعتبار مشکلاتشان را حل می کنیم.


وی ادامه داد: این اعتبارات از کارکرد ومنابع مالی  بانک مهر اقتصاد شهرستان داده شده وتنها تشکیل پرونده با حوزه مقاومت ماست.


مسئول بسیج سازندگی سپاه فردوس با اظهار خرسندی تصریح کرد: خوشبختانه جوانانی که وارد این عرصه شده اند اکنون خودشان بازار کار را پیدا کرده دست دلال ها را کوتاه و به صورت مستقیم با شرکت هایی که نیازشان را برطرف میکنند قرارداد می بندند.


مسعود کریم زاده از برگزاری کارگروه های اقتصادی بسیج در شهرستان خبر دادو گفت: این کارگروه برگرفته از نخبگان بسیجی و مسئولین سایز ادارات مختلف است که محور گفتگو این کارگروه ها بررسی مشکلات کارخانه جات فردوس و کسب ایده و راهکارهای مختلف است.

 

انتهای خبر/08

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است