شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان جنوبیبا حضور فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی صورت گرفت: افتتاح 2 نیروگاه خورشیدی خانگی در خراسان جنوبی

با حضور فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی صورت گرفت: افتتاح 2 نیروگاه خورشیدی خانگی در خراسان جنوبی

منتشرشده در خراسان جنوبی یکشنبه, 04 تیر 1396 ساعت 08:55
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: نیروگاه های خورشیدی پنج کیلو واتی خانگی در راستای ترویج سیاست های اقتصاد مقاومتی امروز به همت جوانان بسیجی و شرکت برق استان افتتاح شد.

 

به گزارش سپاه نیوز ؛  سرهنگ پاسدار علی قاسمی فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی ، در مراسم افتتاح دو نیروگاه خورشیدی پنج کیلو وات خانگی اظهار داشت: این نیروگاه های خورشیدی به همت شرکت برق استان و جوانان بسیجی افتتاح شده است.

 

وی با بیان اینکه وجود نور خورشید مناسب می تواند به بهره وری کافی این نیروگاه ها کمک کند، گفت: تمام خانوارهای شهری و روستایی می توانند داوطلب شده و از تسهیلات بسیج سازندگی و دولت برای دریافت وام استفاده کنند و به تولید انرژی و صرفه جویی در تولید برق کمک کنند.

 

سرهنگ قاسمی با بیان اینکه تمام آحاد جامعه می توانند از این انرژی خورشیدی استفاده کنند، تصریح کرد: سپاه و بسیج سازندگی استان با کسانی که قصد راه اندازی این نیروگاه ها را دارند ، مساعدت می کنند.

 

وی ادامه داد: نیروگاه های خورشیدی خانگی در بحث محیط زیست، تمرکززدایی، ایجاد اشتغال و پدافند غیرعامل موثر است.

 

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است