شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان جنوبیمسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه قاینات خراسان جنوبی : اردوی جهادی مصداق کامل جهاد اکبر است

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه قاینات خراسان جنوبی : اردوی جهادی مصداق کامل جهاد اکبر است

منتشرشده در خراسان جنوبی سه شنبه, 20 تیر 1396 ساعت 11:19
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه قاینات خراسان جنوبی گفت: اولین برکت اردوی جهادی، سازندگی خود انسان است و این اردوی جهادی مصداق کاملی برای جهاد اکبر است.

 

به گزارش سپاه نیوز ؛ سرهنگ پاسدار برات زاده معاون هماهنگ کننده سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی و حجت الاسلام و المسلمین ملک آبادی مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه قاینات و جمعی از پرسنل سپاه و دفتر بسیج دانشجویی قاین از اردوی جهادی دانشجویان در روستای رزدنبل بازدید کردند.

 

حجت الاسلام والمسلمین ملک آبادی گفت: خداوند متعال در قرآن کریم می فرماید کسی که یک عمل صالح انجام دهد قبل از این که برای دیگران باشد برای خودش خیر را فرستاده است.

 

وی افزود: جهاد تعریف خودش را دارد اما وقتی بحث سازندگی می شود روی این موضوع حرف داریم و اردوی جهادی را می شود در سازندگی خلاصه کرد .

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه قایناتدر ادامه بیان داشت: سازندگی را باید از خود شروع کرد و اگر انسان نتواند خود را بسازد قطعا نخواهد توانست خانواده و محیط پیرامون خود و اجتماع را بسازد لذا اولین برکت اردوی جهادی، سازندگی خود انسان است و این اردوی جهادی مصداق کاملی برای جهاد اکبر است.

 

وی بیان داشت: بحث جهاد در حوزه فرهنگ، جهاد در عرصه سیاست، جهاد در عرصه اقتصاد و بحث سازندگی و عمران و جهاد فرهنگی مصداق همان جهاد کبیر و در راس جهاد اکبر است.

 

حجت الاسلام والمسلمین ملک آبادی گفت: آنچه برای ما در اردوهای جهادی مهم تلقی می شود این است که در مرحله اول خود جهادی بمانیم و جهادی کار کنیم و همچنین بر محیط پیرامون خودمان نیز تاثیرگذار باشیم و در این اردوهای چهادی مردم را نیز با خود همراه کنیم . لازمه اردوهای جهادی این است که بتوانیم فرهنگ اردوهای جهادی را در بین مردم گسترش دهیم.

 

 

انتهای خبر /09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است