شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان جنوبیاجرای پروژه های محرومیت زدایی توسط بسیج سازندگی شهرستان درمیان استان خراسان جنوبی

اجرای پروژه های محرومیت زدایی توسط بسیج سازندگی شهرستان درمیان استان خراسان جنوبی

منتشرشده در خراسان جنوبی چهارشنبه, 08 شهریور 1396 ساعت 10:55
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: 21 پروژه محرومیت زدایی در بخش قهستان در حال اجرا است که مرمت قنات ها و ایجاد استخرهای ذخیره آب و حفر کانال های کشاورزی توسط بسیج سازندگی از نمونه این طرح هاست.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ حسین بخشی مسئول بسیج سازندگی سپاه شهرستان درمیان استان خراسان جنوبی ، اظهار داشت: گروه های جهادی برای انجام پروژه های عمرانی و کارهای علمی، آموزشی، هنری و... در روستاهای بخش قهستان حضور داشته و 21 پروژه محرومیت زدایی در بخش قهستان در حال اجرا است که مرمت قنات ها و ایجاد استخرهای ذخیره آب و حفر کانال های کشاورزی توسط بسیج سازندگی از نمونه این طرح هاست.

 

مسئول بسیج سازندگی سپاه شهرستان درمیان بیان داشت: گروه های جهادی خواهران سه گروه بوده که دو گروه از بین خواهران بسیج محلات از حوزه حضرت فاطمه زهرا (س) قهستان و یک گروه د انشجویی بودند و در روستاهای کوشکک، دره عباس و تنگل مستقر بوده وکلاس های هنری، علمی، فرهنگی، مشاوره، صنایع دستی  و... را برای خواهران این روستاها برگزار کرده اند.

 

بخشی عنوان کرد: حضور گروه های جهادی در این روستاها باعث تقویت روحیه مردم در روستا و امیدواری مردم به زندگی در روستاها است و می‌طلبد که مسئولان برای همکاری در این برنامه ها همکاری لازم را داشته باشند.

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است