شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان جنوبیفرمانده ناحيه مقاومت بسیج سپاه زيركوه استان خراسان جنوبی : فرهنگ سازی اقتصاد مقاومتي بايد از سپاه شروع شود

فرمانده ناحيه مقاومت بسیج سپاه زيركوه استان خراسان جنوبی : فرهنگ سازی اقتصاد مقاومتي بايد از سپاه شروع شود

منتشرشده در خراسان جنوبی سه شنبه, 21 شهریور 1396 ساعت 12:26
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده ناحيه مقاومت بسیج سپاه زيركوه استان خراسان جنوبی گفت: عملياتی نمودن اقتصاد مقاومتی به عنوان وظيفه خاص يك معاونت و جايگاه نیست ، باید از سپاه شروع شود و در سطح جامعه نشر داده شود.

 به گزارش سپاه نیوز؛ کریمی فرمانده ناحيه مقاومت بسیج سپاه زيركوه ضمن تشريح فعاليت هاي ناحيه زيركوه در بحث اقتصاد مقاومتي اظهارداشت: از ابتداي سال96 براي 500 نفر از بسيجيان در زمينه اقتصاد مقاومتی و صنايع دستی با همكاری فنی حرفه ای شهرستان دوره آموزشي تعريف شد كه براي 200 نفر آموزش ها انجام شد و بقيه افراد هم در حال آموزش می باشند.

 

وی ادامه داد: براي كمك و همكاری در بحث فروش محصولات توليدی در شهرستان ، تعدادی از فعالين كه در زمينه های مختلف دارای نظر بودند به نمايشگاه های استاني و كشوری اعزام گرديدند.

 

فرمانده ناحيه زيركوه گفت: طرح های اقتصاد مقاومتی در شهرستان زيركوه بيشتر به صورت مشاغل خانگی می باشد.

 

وي در مورد اهميت اجرايي نمودن اقتصاد مقاومتي گفت: با توجه به تاكيدات فراوان مقام معظم رهبری در زمينه عملياتی نمودن اقتصاد مقاومتی و توجه به استعدادهای داخلی كشور، بديهی است كه اقتصادمقاومتی با شعار و تشكيل جلسات اجرایی نمي شود و نيازمند نگاه ويژه است.

 

انتهای خبر/09

وی تاکید کرد:  بايد به اين باور رسيد كه راه نجات كشور با توجه به فشارهاي خارجي و تحريم ها ، نگاه به درون و استفاده از ظرفيت هاي دروني و عملياتي نمودن اقتصاد مقاومتي است ، البته در عمل، نه شعار.

كريمي خاطرنشان كرد: با توجه به اهميت ويژه اقتصاد مقاومتي بايد در سطح نواحي تلاش شود عملياتي نمودن اقتصاد مقاومتي به عنوان وظيفه خاص يك معاونت و جايگاه عنوان نشود و به عنوان يك وظيفه سازماني همه ي جايگاهها در اين زمينه همكاري لازم را داشته باشند. و دراين زمينه فرهنگ سازي بايد ابتدا از سپاه شروع شود و در سطح جامعه نشر داده شود.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است