شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان جنوبیمسئول بسیج جامعه پزشکی خراسان جنوبی خبر داد: برپایی موکب پزشکی اربعین در کاظمین/خدمات رسانی 2برابری نسبت به سال قبل

مسئول بسیج جامعه پزشکی خراسان جنوبی خبر داد: برپایی موکب پزشکی اربعین در کاظمین/خدمات رسانی 2برابری نسبت به سال قبل

منتشرشده در خراسان جنوبی دوشنبه, 24 مهر 1396 ساعت 16:26
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول بسیج جامعه پزشکی استان خراسان جنوبی از برپایی یک موکب پزشکی در کاظمین برای خدمات رسانی به زائرین اربعین حسینی خبر داد و گفت: به دلیل تدابیر بکار گرفته و کمک های صورت گرفته از مراکز مختلف، آمار خدمات رسانی 2 برابر سال قبل خواهد بود.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ دکتر محمدرضا فخر مسئول بسیج جامعه پزشکی خراسان جنوبی اظهارداشت: اربعین حسینی یک موکب پزشکی به تفکیک خواهران و برادران در کاظمین برپا می شود.

 

وی عنوان کرد: این موکب با هدف خدمات رسانی به زائرین ابا عبدالله الحسین(ع) در زمینه های پزشکی، دندان پزشکی، خدمات پرستاری، بهداشتی و آموزشی دایر می شود.

 

مسئول بسیج جامعه پزشکی خراسان جنوبی افزود: امسال نسبت به سال گذشته تعداد افراد یکسان هستند و تنها به دلیل مدیریت بهتر تعداد موکب ها کم شده اما به دلیل تدابیر بکار گرفته و کمک های صورت گرفته از مراکز مختلف، آمار خدمات رسانی 2 برابر سال قبل خواهد بود.

 

وی با بیان اینکه در این موکب 27 نفر از اعضای بسیج جامعه پزشکی از سراسر استان حضور دارند ادامه داد: این افراد از یک هفته قبل از روز اربعین تا چند روز بعد در منطقه مستقر و به زائرین خدمات رسانی می کنند.

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است