شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان جنوبینماینده ولی فقیه در سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی : شهید حججی نشانه تربیت اسلامی ناب در فضای اجتماعی امروز است

نماینده ولی فقیه در سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی : شهید حججی نشانه تربیت اسلامی ناب در فضای اجتماعی امروز است

منتشرشده در خراسان جنوبی سه شنبه, 25 مهر 1396 ساعت 12:00
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: نماینده ولی فقیه در سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی : شهید حججی نشانه تربیت اسلامی ناب در فضای اجتماعی امروز است.

 به گزارش سپاه نیوز؛ نماینده ولی فقیه در سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی حجت الاسلام والمسلمین  نوفرستی در اجلاس عمومی مجمع عالی بسیج شهرستان بیرجند در سال جاری اظهار کرد: وضعیتی بر جامعه حاکم شده که در این شرایط مومن مشتاق لقای خداوند می شود تا با شهادت خود وضعیت جامعه را متحول کند.

 

وی گفت: شهادت محسن حججی نشان داد که در این وضعیت و فضای اجتماعی بازهم می‌شود انسان های برجسته ای که مشتاق لقای خدا باشند و تربیت اسلام ناب شوند و از همه تعلقات دنیای بگذرند و امروز دنیا باید این مهم را باور کند که چنین امری شدنی است.

 

نماینده ولی فقیه در سپاه انصار الرضا علیه السلام خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه انقلابی و مومن بودن جز با همراهی ولایت و امامت امکان ندارد، ادامه داد : متاسفانه گاهی در تحلیل ها درست نمی توانیم تقسیم بندی کنیم که جایگاه کسانی که با امام حسین علیه السلام همراه شدند و به شهادت رسیدند با آنانی که امام زمان را تنها گذاشتند و یا به امام نامه نوشتند اما صرف تطمیع و تهدید به ندای امام لبیک نگفتند، چیست و این موارد و تحلیل های نادرست در شرایط امروز هم وجود دارد.

 

وی ادامه داد : شهادت محسن حججی نشان داد که در این وضعیت و فضای اجتماعی ، انسان های برجسته ای  مشتاق لقای خدا باشند و تحت لوای اسلام ناب تربیت شوند.

 

نماینده ولی فقیه در سپاه انصار الرضا علیه السلام خراسان جنوبی با بیان اینکه دشمن پروژه دین زدایی و عفت زدایی را در جامعه کلید زده، گفت: باید همه دغدغه داشته باشیم و خود را به اطلاعات و تجهیزات مجهز کنیم چرا که بدون آن نمی توان پیشرفت کرد.

 

حجت الاسلام والمسلمین نوفرستی بیان کرد:  مقام معظم رهبری فرمودند « جوان امروز، از جوان اوّل انقلاب و دوران جنگ اگر جلوتر نباشد، بهتر نباشد، عقب‌تر نیست و من معتقدم که جلوتر است به‌خاطر این است که امروز با این‌همه ابزارهای تبلیغی، با این‌همه شگردهای گوناگون فروریختن پایه‌های ایمان، جوان انقلابی ایستاده است».

 

وی با بیان اینکه در مرحله اول انقلاب بر نظام شاهنشاهی 2500 ساله پهلوی پیروز شدیم، افزود: در مرحله دوم انقلاب که تثبیت نظام اسلامی است نیز توفیق داشته ایم اما در مرحله سوم که تشکیل دولت اسلامی است؛ مانده ایم و این بسیار اراده قوی و زمان می طلبد تا همه مجموعه ها اسلامی بیاندیشند و عمل کنند.

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است