شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان جنوبیفرمانده سپاه انصارالرضا (ع) استان خراسان جنوبی: از شاخص‌های سپاه ، ولایت پذیری و ولایت مداری است

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) استان خراسان جنوبی: از شاخص‌های سپاه ، ولایت پذیری و ولایت مداری است

منتشرشده در خراسان جنوبی یکشنبه, 14 مرداد 1397 ساعت 11:30
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار قاسمی اظهار داشت: یکی از شاخص های بارز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ولایت‌پذیری در همه زمینه‌ها است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار علی قاسمی فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) استان خراسان جنوبی صبح امروز(14 مرداد) در دیدار فرماندهان سپاه استان با نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان بیرجند اظهار داشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خود را سرباز ولایت می‌داند.

 

وی با بیان اینکه یکی از شاخصه‌های بارز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ولایت‌پذیری در همه زمینه‌ها است افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پشتیبان ولایت فقیه است.

 

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی بیان کرد: سپاه رهرو دستورات ولی امر مسلمین است و در همه زمینه ها سرباز ولایت است.

 

نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی نیز در این جلسه تصریح کرد: نعمت ولایت و امامت نعمت عظیمی است که خداوند بر ما منت گذاشته و سایه ولایت فقیه و رهبری پیامبر گونه امام خمینی(ره) و پس از ایشان آیت‌الله خامنه‌ای را بر سرما گذاشته است.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین غلامحسین نوفرستی نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی با بیان اینکه امروز ما لایق هستیم در رکاب ایشان حرکت کنیم خاطرنشان کرد: یکی از شاخص‌های سپاه ولایت پذیری و ولایت مداری است.

 

وی یادآور شد: پیوند بین مومنان با ولایت یک امر مهمی است که شاگردان این مکتب این راه را با عمل، نگاه عمیق و تدابیر در زندگی و مدیریت خود نشان می‌دهند.

 

نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی گفت: نمایندگان ولی فقیه در هر استان حلقه اتصال مردم با رهبری هستند و آیت‌الله عبادی درخراسان جنوبی این حلقه اتصال را برقرار کردند و امید است همه ما در رکاب ولایت فقیه گام برداریم و توفیق عمل شایسته را داشته باشیم.

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است