شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان جنوبیفرمانده سپاه انصارالرضا (ع) استان خراسان جنوبی: سپاه در راستای محرومیت‌زدایی اقدامات خوبی انجام داده است

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) استان خراسان جنوبی: سپاه در راستای محرومیت‌زدایی اقدامات خوبی انجام داده است

منتشرشده در خراسان جنوبی شنبه, 20 مرداد 1397 ساعت 11:25
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار قاسمی در جشنواره مالک اشتر با تأکید بر اینکه مدیران نظم و انضباط در کارها را سرلوحه کار خود قرار دهند گفت: سپاه در راستای محرومیت‌زدایی اقدامات خوبی انجام داده است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار علی قاسمی فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی در جشنواره مالک اشتر اظهار داشت: یک سازمان و دستگاه زمانی رشد می‌کند که همه سطوح آن هماهنگ به سوی هدف حرکت کند و سیستم اشراف نیروی محرکه‌ای است که سازمان را در مسیر اصلی قرار می‌دهد.

 

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی بیان کرد و گفت: اشراف داشتن اثربخشی عمده‌ای در جهت تعالی بخشی دارد.

 

وی با بیان اینکه اشراف داشتن به شایسته‌سالاری کمک می‌کند تصریح کرد: سپاه باید در درون خود، خودسازی داشته باشد و یکی از سفارشات امام علی(ع) به مالک اشتر مقاومت در برابر وسوسه‌های دشمن است که طبق این فرمایش یک مدیر و بسیجی فرمانده باید در مقابل وسوسه‌های دشمن ایستادگی کند.

 

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی با بیان اینکه عدالت ورزی بر امور اقتصادی و رسیدگی به مشکلات باید مدنظر باشد افزود: رسیدگی به فقرا یکی از وظایف مهمی است که سپاه در این راستا در بحث محرومیت‌زدایی اقدامات خوبی انجام داده است.

 

وی برخورد خوب و جذب رضایت و اعتماد مردم و همچنین رونق و آبادانی شهرها را از جمله مواردی عنوان کرد که باید مدنظر مدیران باشد و گفت: مدیران باید نظم و انضباط در کارها را سرلوحه کار خود قرار دهند.

 

سردار قاسمی با اشاره به اینکه سپاه همه طرح‌های مدیریتی خود را به مالک اشتر متصل کرده است بیان کرد: امید است با بصیرت کامل و دید منصفانه در راستای پیشرفت سازمان‌ها گام برداریم.

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است