شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان جنوبیفرمانده سپاه انصارالرضا(ع) استان خراسان جنوبی: 150 عنوان کتاب در حوزه دفاع مقدس و شهداء آماده چاپ است

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) استان خراسان جنوبی: 150 عنوان کتاب در حوزه دفاع مقدس و شهداء آماده چاپ است

منتشرشده در خراسان جنوبی یکشنبه, 28 مرداد 1397 ساعت 11:11
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) استان خراسان جنوبی گفت: ۱۵۰ عنوان کتاب در حوزه دفاع مقدس و شهدا در راستای برگزاری کنگره شهدای خراسان‌جنوبی آماده چاپ است.

 به گزارش سپاه نیوز؛سردار سرتیپ دوم پاسدار علی قاسمی فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) استان خراسان جنوبی در نشست صمیمی با برخی از آزادگان خراسان جنوبی اظهار کرد: آزادگان ما استقامت، صبر و پایداری را در سال‌های اسارت نه در شعار که در عمل اثبات کردند.

 

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) استان خراسان جنوبی بیان کرد: خداوند نیز در قرآن کریم وعده داده افرادی که در انجام رسالت خود کمر همت ببندند هیچ ترس و وحشتی از هیچ‌کس نخواهند داشت و آرامش به دل‌های آنان نازل می‌شود.

 

 

 وی با اشاره به اینکه آزادگان جهاد اکبر را در سال‌های اسارت تجربه کردند، افزود: آن‌طور که برخی بیان می‌کنند آنچه باعث آزادی آنان شد،  عزت‌آفرینی و صبر فرزندان ایران‌زمین در اردوگاه‌های بعثی زمینه بازگشت آنان به وطن را فراهم کرد.

 

سردار قاسمی با اشاره به برگزاری کنگره دو هزار شهید خراسان جنوبی اظهار کرد: در راستای این کنگره کار چاپ ۱۵۰ کتاب و حدود ۶۰ فیلم را پیگیری می‌کنیم و امیدواریم تا مهرماه و زمان برگزاری کنگره به نتیجه برسد.

 

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی بابیان اینکه عزت ایران در پیروزی از راه و مسیر امام و شهدا است، یادآور شد: به برکت برگزاری کنگره شهدا فضای استان خراسان جنوبی از یاد و نام شهدا طنین‌انداز شده است.

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است