شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان جنوبی58 طرح توسط قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه استان خراسان جنوبی به بهره برداری می رسد

58 طرح توسط قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه استان خراسان جنوبی به بهره برداری می رسد

منتشرشده در خراسان جنوبی سه شنبه, 30 مرداد 1397 ساعت 07:50
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه انصار الرضا (ع) استان خراسان جنوبی بیان کرد: توسط قرارگاه محرومیت‌زدایی استان 58 طرح افتتاح می‌شود و قرارگاه پیشرفت و آبادانی در 130 روستا کار عمرانی را دنبال می‌کند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛،، سردار سرتیپ دوم پاسدار علی قاسمی  فرمانده سپاه انصار الرضا(ع) استان خراسان جنوبی در نشست صمیمانه فرمانده سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی با اصحاب رسانه ضمن اشاره به کنگره ملی دو هزار شهید استان اظهار داشت: کنگره  شهدا از آنِ همه مردم است و در این راستا  28 کمیته تشکیل شده و مدیران استانی مسئول کمیته‌ها بوده و  در رأس آن امام جمعه و استاندار هستند.

 

وی بیان کرد: تمام ساختار اداری شرکت‌ها برای هر چه بهتر برگزار شدن کنگره ملی دو هزار شهید درگیر هستند و جمعی 300 نفری دست اندر کار هستند. 

 

 فرمانده سپاه انصار الرضا(ع) استان خراسان جنوبی گفت: همه ما مسئول هستیم تا فرهنگ ناب را گسترش دهیم و از چند ماه گذشته تلاش شد تا در همه شهرستان‌های خراسان جنوبی یک یادواره شهرستانی برگزار شود و برای برگزاری حدود 400 یادواره برنامه‌ریزی شده است.

 

سردار قاسمی بیان کرد: 120 گروه کار جمع‌آوری نواقص پرونده‌ها و کسری‌ها را انجام داده و مصاحبه با خانواده‌های شهدا در حال انجام است و جشنواره کتاب جیبی را برنامه‌ریزی کرده‌ایم که تدوین 2 هزار کتاب جیبی و 160 عنوان کتاب در حال اجرا است.

 

وی افزود: مصاحبه با همسران شهدا، فرزندان شاخص شهدا انجام شده و چند کتاب برای یادواره شهدای زن در خراسان جنوبی در حال انجام است.

 

فرمانده سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی بیان کرد: مردم مدیریت کار را در برگزاری بهتر کنگره بر عهده دارند و تا جایی که امکان دارد اطلاع‌رسانی انجام می‌شود.

 

سردار قاسمی عنوان کرد: یادواره‌های شهدا در حال برگزاری است و  در استان مسابقات ورزشی فرهنگی و اردوی فرهنگی دانش‌آموزی که انجام می‌شود با نام شهدا بوده است.

 

وی بیان کرد: نقش اقشار مختلف در دفاع مقدس و نقش شهرستان‌های مختلف استان در دفاع مقدس کتاب می‌شود و این کنگره تصویب برنامه‌های آن ملی است که امسال علاوه بر خراسان جنوبی، استان‌های کرمان، البرز و قزوین نیز تا پایان سال کنگره ملی شهید  برگزار می‌کنند.

 

فرمانده سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی اظهار داشت: سال 97 را سال شهدا در خراسان جنوبی می‌دانیم و در این زمینه نقاشی دیواری، المان، تپه نویسی، تندیس شهدا برای هر اداره، همایش بچه‌های مسجد و جشنواره فیلم کوتاه را داریم و در موضوع تولید در همه بخش‌ها 300 برنامه رادیویی تلویزیونی اجرا می‌شود.

 

سردار قاسمی با اشاره به دیگر برنامه‌های سپاه خراسان جنوبی گفت: 300 برنامه مصوب بسیج و سپاه داریم و 50 درصد توان سپاه درگیر کنگره شهدا است و در استان خراسان جنوبی به جز نیروی دریایی همه بخش‌های دیگر را داریم. 

 

وی افزود: یگان مردم پایه یک روز نبوده که در پادگان باشد و همیشه در حال ماموریت است و در گروه‌های جهادی حضوری فعال دارد.

 

فرمانده سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی بیان کرد: توسط قرارگاه محرومیت‌زدایی استان در هفته دولت 58 طرح افتتاح می‌شود و قرارگاه پیشرفت و آبادانی در 130 روستا کار عمرانی را دنبال می‌کند.

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است