شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان جنوبیفرمانده سپاه انصارالرضا(ع) استان خراسان جنوبی : 850 برنامه برای برگزاری کنگره شهدا پیش‌بینی شده است

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) استان خراسان جنوبی : 850 برنامه برای برگزاری کنگره شهدا پیش‌بینی شده است

منتشرشده در خراسان جنوبی دوشنبه, 19 شهریور 1397 ساعت 08:43
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه انصارالرضا(ع)  استان خراسان جنوبی با بیان اینکه رزمایشی به مناسبت کنگره دو هزار شهید استان در هفته دفاع مقدس برگزار می‌شود گفت: کمک به محرومان جزو اولویت‌های اصلی کنگره ملی دو هزار شهید استان است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار علی قاسمی فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) استان خراسان جنوبی در حاشیه بازدید نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس از ستاد برگزاری کنگره 2 هزار شهید این استان اظهار داشت: 850 برنامه برای برگزاری کنگره شهدا پیش‌بینی شده است.

 

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: برای برگزاری کنگره ، 8 اجلاسیه پیش‌بینی شده که هر کدام از این اجلاسیه‌ها کار بزرگ فرهنگی است و کنگره 2 هزار شهید استان، کمک به محرومان را در اولویت برنامه‌های خود قرار داده است.

 

سردار قاسمی با بیان اینکه تمامی تولیدات هنری و فرهنگی با استفاده از ظرفیت استان انجام می‌شود افزود: بسیاری از اعزام نیروهای جهادی به مناطق محروم به نام شهدا انجام می‌شود.

 

معاون هماهنگ کننده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی نیز در این جلسه اظهار داشت: نقش مردم در برگزاری کنگره 2 هزار شهید استان بسیار مهم است.

 

اسماعیلی افزود: کار ستاد اجرایی برنامه‌ریزی برای استفاده از ظرفیت و توان استان و به‌کارگیری امکانات در برگزاری هر چه بهتر کنگره است.

 

وی بیان کرد: پرونده 2 هزار شهید استان در حال تکمیل است و برای انجام آن باید نیروها به اقصی نقاط استان اعزام و مستندسازی کنند و ساخت المان‌های شهری نیز توسط شهرداران دنبال می‌شود.

 

انتهای پیام/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است