شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان جنوبیمسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) استان خراسان جنوبی: عاشورا فرهنگ ناب محمدی(ص) را احیا کرد

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) استان خراسان جنوبی: عاشورا فرهنگ ناب محمدی(ص) را احیا کرد

منتشرشده در خراسان جنوبی چهارشنبه, 21 شهریور 1397 ساعت 12:05
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) استان خراسان جنوبی اظهار داشت: احیای فرهنگ ناب محمدی(ص) از عاشورا نشأت گرفته است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین نوفرستی مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی، در مراسم  عزای حسینی که در آستان مقدس امامزادگان باقریه(ع) بیرجند برگزار شد،تاکید کرد: هر انسانی در بحث احیای فرهنگ عاشورا در موقعیت کنونی تاریخ اسلام وظیفه سنگینی دارد.

 

نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی افزود: به تعبیر امام راحل دست آمریکایی‌ها از آستین حزب بعث بیرون آمده بود اما به خوبی توانستیم در مقابل دشمنان ایستادگی کنیم.

 

 حجت الاسلام والمسلمیننوفرستی با بیان اینکه احیای فرهنگ ناب محمدی(ص) از عاشورا نشأت گرفته است، تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب(مد ظله) می‌فرمایند یکی از اهداف نهضت کربلا و نهضت حسینی برگرداندن جامعه منحرف به خط اصلی است.

 

وی با بیان اینکه یکی از رسالت‌های ائمه اطهار(ع) تشکیل حکومت اسلامی بوده است، ادامه داد: امام حسین(ع) نیز برای تشکیل حکومت به کربلا رفتند و قیام کردند.

 

نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی با بیان اینکه زمینه برای برگرداندن جامعه منحرف به خط اصلی وجود دارد، خاطرنشان کرد: زندگی با ذلت در کنار ظالمان و تحمل آن جز ننگ چیز دیگری ندارد.

 

 حجت الاسلام والمسلمیننوفرستی اظهار کرد: اقدام امام حسین(ع) برای تشکیل حکومت اسلامی الگو بوده و امام راحل نیز از این الگو برای تشکیل حکومت و انقلاب اسلامی استفاده کردند.

 

وی با بیان اینکه امام راحل این انقلاب اسلامی را مقدمه‌ای برای حکومت امام زمان(ع) دانستند، یادآور شد: امام حسین(ع) این درس را به ما دادند که برای دگرگونی جامعه و برگرداندن جامعه منحرف به خط اصلی باید تلاش کرد حتی اگر بهترین عزیز انسان به شهادت برسد.

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است