شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان جنوبیفرمانده سپاه انصارالرضا (ع) استان خراسان جنوبی: منسجم و قوی‌تر در مقابل دشمن می‌ایستیم

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) استان خراسان جنوبی: منسجم و قوی‌تر در مقابل دشمن می‌ایستیم

منتشرشده در خراسان جنوبی شنبه, 14 مهر 1397 ساعت 13:52
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 سپاه نیوز: فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) استان خراسان جنوبی گفت: پیام رزمایش اقتدار عاشورایی «سپاهیان حضرت محمدرسول الله 2» به دشمن این است که مأیوس و ناامید باشند.

 

به گزارش سپاه نیوز ؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار علی قاسمی فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) استان خراسان جنوبی در رزمایش اقتدار عاشورایی «سپاهیان حضرت محمدرسول الله 2» اظهار داشت: پرچم هیهات منا الذله در ایران اسلامی به اهتزاز در آمده و ما برای لبیک گفتن به فرمایشات رهبری در این رزمایش بزرگ شرکت کردیم.

 

وی با اشاره به اینکه استکبار جهانی مانند جنگ احزاب در صدر اسلام نقشه می‌کشند و توطئه دارند که جامعه اسلامی را ازبین ببرند، افزود: ملت ایران پای خون شهدا محکم ایستاده و هیچ وحشتی از جنگ رسانه‌ای و حرکات دشمنان ندارد.

 

 

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی با بیان اینکه پیام این اجتماع بسیجیان به مردم استان و کشور این است که بگویند ما آماده ایم و تا آخر ایستاده و بسیجی و عاشورایی می‌مانیم، عنوان کرد: ایجاد آرامش و امنیت پایدار در سایه توانمندی و اقتدار گردان‌های بسیج، دیگر پیام این رزمایش است.

 

سردار قاسمی اضافه کرد: پیام رزمایش به دشمن این است که مأیوس و ناامید باشند .دشمن بداند ملت همیشه در صحنه ما همان‌طور که تاکنون تمام ‌توطئه های دشمنان شکست خورده را نقش برآب کردند، پای کشور هستند.

 

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی تصریح کرد:  نقشه‌های دشمنان یکی پس از دیگری نقش برآب می شود ما منسجم و قوی‌تر در مقابل دشمن می ایستیم و مسیر دشمنان را با حضور خودمان سد می‌کنیم.

 

وی  عنوان کرد: این انسجام ما دشمن را از حرکت شوم خود باز می‌دارد و ما اعلام می‌کنیم از ارزش‌های انقلاب اسلامی حفاظت می‌کنیم.

 

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است