شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان جنوبیفرمانده سپاه انصارالرضا علیه السلام استان خراسان جنوبی خبر داد: برگزاری 6اجلاسیه کنگره ملی 2هزار شهید استان

فرمانده سپاه انصارالرضا علیه السلام استان خراسان جنوبی خبر داد: برگزاری 6اجلاسیه کنگره ملی 2هزار شهید استان

منتشرشده در خراسان جنوبی یکشنبه, 06 آبان 1397 ساعت 15:52
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی از پیشرفت 75درصدی زیرساخت های کنگره شهدای استان خبر داد و گفت: 6اجلاسیه کنگره ملی 2هزار شهید استان در آذرماه برگزار می شود.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار علی قاسمی فرمانده سپاه انصارالرضا علیه السلام استان خراسان جنوبی ظهر امروز (6 آبان)در نشست کارگروه زیرساخت و عمران کنگره شهدا که با حضور جمعی از مسئولان استان در حسینیه جماران برگزار شد اظهار داشت: تاکنون 75درصد اقدامات مربوط به کنگره ملی 2هزار شهید استان انجام شده است.

 

وی عنوان داشت: کمتر از 40 روز تا برگزاری اجلاسیه نهایی کنگره شهدا زمان باقی است و همزمان با این استان ، در استانهای البرز و قزوین نیز کنگره شهدا برگزار می شود.

 

دبیر اجرایی کنگره شهدای استان افزود: تا کنون 4اجلاسیه استانی شهدای اهل سنت، دانشجویان و اساتید، دانش آموزان و فرهنگیان و نیروهای مسلح استان برگزار شده است.

 

وی بیان داشت: سه اجلاسیه شهرستانی در خوسف، طبس و بشرویه برگزار شده است و اجلاسیه شهدای شهرستان قاین نیز در روز 8آذرماه برگزار می شود.

 

سردار قاسمی با اشاره به 6اجلاسیه پیش رو ادامه داد: اجلاسیه طلاب و روحانیون اول آذرماه، اجلاسیه ورزشکاران 22آبان ماه، اجلاسیه بسیج هنرمندان 14آذرماه، اجلاسیه شهدای زن و بانوان ایثارگر 17آذرماه و اجلاسیه ایثارگران کلیه نیروهای مسلح، بسیجیان و هلال احمر نیز 18آذرماه برگزار می شود.

 

وی یادآور شد: اجلاسیه نهایی کنگره ملی 2 هزار شهید استان نیز که ترکیب جمعیتی بالا از کل استان و استانهای دیگر حضور دارند در 20آذرماه برگزار می شود.

 

فرمانده سپاه استان در پایان از همکاری تمام مجموعه ها و دستگاه های دولتی استان در برگزاری کنگره شهدا و اعضای کارگروه عمران و زیرساخت کنگره شهدا تشکر و قدردانی کرد.

 

انتهای پیام/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است