شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان جنوبیجانشین فرمانده سپاه انصار الرضا (ع)استان خراسان جنوبی: امروز اقتصاد ، در اولویت جهاد است

جانشین فرمانده سپاه انصار الرضا (ع)استان خراسان جنوبی: امروز اقتصاد ، در اولویت جهاد است

منتشرشده در خراسان جنوبی شنبه, 01 تیر 1398 ساعت 09:50
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: جانشین فرمانده سپاه انصار الرضا (ع) استان خراسان جنوبی با بیان اینکه امروز جهاد در بخش اقتصادی کشور است، گفت: مردم با همکاری در اجرای پروژه های نهال کاری و حفظ و حراست از آنها اقدامات ارزنده ای به ثمر نشانده اند.

به گزارش سپاه نیوز؛اسماعیلیجانشین فرمانده سپاه انصار الرضا (ع) استان خراسان جنوبی در جشن شکرگزاری محصول و توسعه فرهنگ زکات در شهرستان خوسف بیان کرد: نظام در راستای تامین زندگی آرام در منطقه شهرستان خوسف تلاش زیادی کرده است.

 

وی با اشاره به شرایط اقلیمی شهرستان خوسف اظهار کرد: گرمای هوا و طوفان شن در برخی از نقاط خوسف، این شهرستان را از دیگر نقاط خراسان جنوبی متمایز کرده است.

 

اسماعیلی اقدامات منابع طبیعی در راستای بیابانزدایی و مهار طوفان و گرد و خاک را مطلوب ارزیابی کرد و افزود: همچنین مردم با همکاری در اجرای پروژه های نهال کاری و حفظ و حراست از آنها اقدامات ارزنده ای به ثمر نشانده اند.

 

جانشین فرمانده سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی با بیان اینکه امروزه صحنه و جهاد اصلی در بخش اقتصادی کشور است، اظهار کرد: اگر قناعت، سخت کوشی و تلاش مردم نبود، مسئولان هم در این زمینه دلگرمی نداشته و به نتیجه اثربخشی نمی رسیدند.

 

اسماعیلی با اشاره به حمایت مردم در صحنه های مختلف حماسی گفت: امروز اولویت جهاد در بخش اقتصادی بوده و همانند دوران دفاع مقدس اجر زیادی دارد.

 

 

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است