شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان جنوبیفرمانده سپاه انصارالرضا (ع) استان خراسان جنوبی : شرکت‌های دانش بنیان در تحقق اقتصاد مقاومتی تاثیرگذارند

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) استان خراسان جنوبی : شرکت‌های دانش بنیان در تحقق اقتصاد مقاومتی تاثیرگذارند

منتشرشده در خراسان جنوبی سه شنبه, 12 شهریور 1398 ساعت 09:54
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه خراسان جنوبی گفت:  بخش عمده ای از نیازها در اقتصاد مقاومتی توسط شرکت‌های دانش بنیان و بخش‌های علمی و پژوهشی رفع و جبران می‌شود.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار علی قاسمی فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) استان خراسان جنوبی در مراسم تودیع و معارفه مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه استان اظهار داشت: خراسان جنوبی سه سال متوالی موفق به کسب رتبه نخست کشور در بحث بسیج علمی، پژوهشی و فناوری شده است.

 

وی با بیان اینکه با وجود موفقیت‌ها پایگاه‌ها برای مراجعه مخترعان محدوداست و باید بیشتر از آنان حمایت شود، ادامه داد: در فضاهای علمی همکاری خوبی وجود دارد و نیاز است پشتیبانی و حمایت‌ها افزایش یابد.

 

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) استان خراسان جنوبی با اشاره به اینکه اقدامات انجام شده مورد رضایت مقام معظم رهبری( مد ظله العالی) است، افزود: در بحث‌های فناوری علمی گام‌هایی برداشته شده است و  باید با توان بیشتر ادامه یابد.

 

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری اشرافیت کامل به همه موضوعات دارند و بر اساس آن نقشه راه کشور را تعیین کرده اند، عنوان داشت: اگر به فرمایشات ایشان عمل شود به طور حتم در همه بخش‌های علمی و فناوری می‌توانیم موفق شویم و تحقق این امر نیاز به تلاش دارد.

 

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) استان خراسان جنوبی با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری در زمینه اقتصاد مقاومتی درون گرا، گفت: بخش عمده ای از کمبودها در این بخش توسط شرکت‌های دانش بنیان و بخش‌های علمی و پژوهشی رفع و جبران می‌شود.

 

وی همچنین به هفته امر به معروف و نهی از منکر اشاره کرد و گفت: قیام امام حسین (ع) برای احیای دین اسلام و امر به معروف و نهی از منکر و تسلیم نشدن در مقابل مستکبران بوده است.

 

سردار قاسمی با بیان اینکه علم، فناوری و رشد در این زمینه یکی از مهمترین معروفات است، گفت: بعث پیامبر اسلام (ص) با علم آموزی و ترویج علم و گفتمان دینی همراه بود و این موضوع امروز نیز باید مورد توجه قرار گیرد.

 

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است