شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان جنوبیفرمانده سپاه انصار الرضا ( ع) استان خراسان جنوبی تاکید کرد: ضرورت تلاش برای ایجاد گردشگری اسلامی و سالم در خراسان جنوبی

فرمانده سپاه انصار الرضا ( ع) استان خراسان جنوبی تاکید کرد: ضرورت تلاش برای ایجاد گردشگری اسلامی و سالم در خراسان جنوبی

منتشرشده در خراسان جنوبی سه شنبه, 30 مهر 1398 ساعت 15:14
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه انصار الرضا ( ع) استان خراسان جنوبی گفت: باید با بهره برداری از فرصت های موجود شرایطی فراهم شود که ضمن تقویت گردشگری، شاهد گردشگری سالم، اسلامی و مورد قبول جامعه باشیم.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار علی قاسمیفرمانده سپاه انصار الرضا ( ع) استان خراسان جنوبی در نشست شورای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان طبس با اشاره به موضوع جلسه گذشته مبنی بر گردشگری و اماکن تفریحی بیان کرد: خراسان جنوبی با داشتن پتانسیل هایی متعدد ظرفیت بالایی در گردشگری دارد.

 

وی ادامه داد: شهرستان طبس با داشتن حجم بیشتری از مسافران و گردشگران و قرار گرفتن در مسیر زائران مشهد مقدس، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

 

سردار قاسمی با اشاره به آب و هوای طبس بیان کرد: با توجه به هوای مطلوب این شهرستان در پاییز و زمستان، وجود مکان هایی مانند باغ گلشن و افزایش استقبال مسافران شاهد آسیب های بیشتری در طبس نسبت به دیگر شهرستان ها هستیم. 

 

وی با بیان اینکه ۱۴ مصوبه جلسه قبلی مربوط به شهرستان طبس بوده است، اظهار کرد: اگرچه تاکنون اقدامات زیادی انجام شده اما هنوز جای کار وجود دارد.

 

فرمانده سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی بیان کرد: باید با بهره برداری از زمینه ها و فرصت های موجود شرایطی فراهم شود که ضمن تقویت گردشگری، شاهد گردشگری سالم، اسلامی و مورد قبول جامعه باشیم.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است