شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان جنوبیفرمانده سپاه انصالرالرضا(ع) استان خراسان جنوبی : 23 یادواره برای شهدای سادات برگزار شده است/ برگزاری اجلاسیه شهدای سادات ‌بیرجند در دی ماه

فرمانده سپاه انصالرالرضا(ع) استان خراسان جنوبی : 23 یادواره برای شهدای سادات برگزار شده است/ برگزاری اجلاسیه شهدای سادات ‌بیرجند در دی ماه

منتشرشده در خراسان جنوبی دوشنبه, 18 آذر 1398 ساعت 09:19
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه انصالرالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: ۱۹ دی ماه دومین اجلاسیه شهدای سادات با حضور ۱۰ هزار نفر از سادات در بیرجند برگزار می‌شود.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار علی قاسمی فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی در نشست خبری ستاد اجلاسیه شهدای سادات استان از برگزاری دومین اجلاسیه شهدای سادات در خراسان جنوبی خبر داد و اظهار داشت: 19 دی ماه امسال قرار است دومین اجلاسیه شهدای سادات خراسان جوبی برگزار شود.

 

سردار قاسمی با بیان اینکه این اجلاسیه با حضور 10 هزار نفر از سادات استان و خارج از استان در محل حسینیه جماران بیرجند برگزار می‌شود افزود: 40 هزار سادات در شهرهای خراسان جنوبی وجود دارد.

 

وی گفت: در راستای برگزاری این اجلاسیه تاکنون 23 یادواره شهرستانی، حوزه و پایگاهی برای شهدای سادات برگزار شده است و استان خراسان جنوبی 2 هزار شهید تقدیم نظام و انقلاب کرده که از این تعداد 140 شهید سادات هستند.

 

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی با بیان اینکه تاکنون در ستاد برگزاری کنگره شهدای سادات خراسان جنوبی کارگروه فرهنگی، هنری، کارگروه اقشار و کارگروه پشتیبانی مالی و کمیته مردمی تشکیل شده است افزود: در این اجلاسیه قرار است از چهار کتاب رونمایی شود.

 

وی اظهار داشت: در حال حاضر 200 طلبه و 7 هزار سادات بسیجی، یک هزار و 700 دانش اموز سادات در مقطع دوم دبیرستان و 772 سادات فرهنگی شاغل در بیرجند و 518 دانشجوی سادات در استان وجود دارند.

 

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: در حال حاضر سرکشی از خانواده شهدای سادات در حال انجام است.

 

سردار قاسمی با بیان اینکه برگزاری دومین اجلاسیه شهدای سادات در خراسان جنوبی از سال گذشته آغاز شد ،  افزود: از تعداد 140 شهید سادات در استان 7 شهید شاخص هستند.

 

انتهای پیام/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است