شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان جنوبیمسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصار الرضا(ع) استان خراسان جنوبی: از ویژگی های شاخص سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی ولایت مداری است

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصار الرضا(ع) استان خراسان جنوبی: از ویژگی های شاخص سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی ولایت مداری است

منتشرشده در خراسان جنوبی شنبه, 14 دی 1398 ساعت 11:44
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:  مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصار الرضا(ع) استان خراسان جنوبی گفت:  از ویژگی های شاخص سردار حاج قاسم سلیمانی ولایت مداری است و تبعیت محض از ولایت است.

 به گزارش سپاه نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین نوفرستی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی در مراسم عزاداری که مردم ولایت مدار بیرجند بعد از شنیدن خبرشهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی و با حضور نماینده ولی فقیه در استان و دیگر اقشار مردم برگزار کردند با بیان اینکه شهید حاج قاسم سلیمانی نمونه بارز «أَشِدّاءُ عَلَى الكُفّارِ »بود که با نگاه خود لرزه بر اندام دشمن می انداخت افزود: روحیه ظلم ستیزی سردار سلیمانی از او شخصی با عظمت وبا صلابت ساخت .

 

حجت الاسلام والمسلمین نوفرستی گفت: امروز سردار سلیمانی دیگر متعلق به میهن ما نیست بلکه او چهره ای جهانی است و مرز ندارد و پیروزی‌های مقاومت در جنگ 33 روزه مدیون جاننثاری‌ها و تدابیر و شجاعت سلیمانی است و هنوز اعلام پایان جریان داعش که وعده داد در ذهن دنیا ماندگار است.

 

حجت الاسلام والمسلمین نوفرستی افزود: رهبرمعظم انقلاب در بیانیه خود به انتقام سخت اشاره کردند و دشمنانی که امروز مثل یزید در جریان کربلا شادمان اند بدانند جبهه مقاومت انتقام خون به ناحق ریخته این شهید بزرگوار را  خواهد گرفت .

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا (ع) استان خراسان جنوبی با بیان اینکه جمعیت که  برای عزاداری سردار سلیمانی دور هم جمع شدند این جمعیت بیانگر عمق پیوند بین شما مردم است گفت: ازویژگی های شاخص سردار حاج قاسم سلیمانی ولایت مداری و تبعیت محض از ولایت است .

 

وی  افزود: دشمن  همیشه دشمنی دارد اما سردار سلیمانی راهش را  مبارزه با دشمن انتخاب کرد و این شد که  امروز دشمن نقشه ترور بزرگترین سردار اسلام را عملیاتی کرد وامروز سراسر ایران در سوگ او به عزاداری پرداختند .

 

حجت الاسلام والمسلمین نوفرستی با اشاره به بیانیه امروز رهبری که به انتقام شهادت شهید حاج قاسم سلیمانی مطرح کردند بیان داشت: به راستی باید انتقام خون به ناحق ریخته شده  این شهید والا مقام  را گرفت .

 

وی ادامه داد:  امروز در چهل سالگی انقلاب شوک عظیمی به ما وارد شد  زیرا یکی از سردارانی را از دست دادیم  که در هر برهه  از تاریخ انقلاب چه در زمان دفاع مقدس که بهترین نقش را ایفا کرد  و چه تا زمانی که او شناخته شد و عظمت وی به عنوان فرمانده سپاه ثارالله به راستی زیبا درخشید.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا (ع) استان خراسان جنوبی با اشاره به اینکه او در دل مردم بود و همین خصلت او سبب شده است مردم ایران امروز در شوک عمیق فرو رفتند ادامه داد : در حادثه زلزله بم از همان ابتدا چه در زمان خاکسپاری ابدان مردم و چه در انتقال مجروحان پای ثابت بود روحیه مردمی ولایت مداری، روحیه استکبار ستیزی او شاخص است .

 

حجت الاسلام والمسلمین نوفرستی افزود: سردار سلیمانی در برابر کفار ایستاد و نگاهش نهیب در دل دشمن بود باعزت باصلابت در همه جا حاضر بود.

 

وی با بیان اینکه باید از شهادت سردار درس بگیریم و مهم ترین درس همان پیروی از ولایت فقیه است بیان داشت: هرگاه که فریاد می‌زد داعش تا سه ماه دیگر باقی نمی‌ماند و به راستی که رقم می خورد.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا (ع) استان خراسان جنوبی افزود: روحیه استکبارستیزی و شخصیت بزرگ شهید به او عظمت داد اما چقدر جنایتکاران بیچاره اند عجز مستکبران  همان است که جلوی دوربینها  اعلام می‌کنند  ترور کار ما بوده است این درحالی است که برای این ترور در خاک کشوری دیگر را رقم زدند و این بیانگر اوج ذلت برای آنها است .

 

وی بیان داشت: این سردار بزرگ رشید  اسلام جبهه  مقاومت  را بین المللی کرد اگر روزی در دوران دفاع مقدس نام او با تدبیر و شجاعت  زبانزد بود و مقابله با اشرار ایادی استکبار در کارنامه او دیده میشد امروز متعلق به ملت ایران تنها نیست زیرا او مرزها را درنوردید.

 

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است