شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان جنوبی فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) استان خراسان جنوبی: با تکیه بر امکانات درونی و نیروی انسانی مقابل استکبارایستادگی می کنیم

 فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) استان خراسان جنوبی: با تکیه بر امکانات درونی و نیروی انسانی مقابل استکبارایستادگی می کنیم

منتشرشده در خراسان جنوبی شنبه, 12 بهمن 1398 ساعت 11:26
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) استان خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه نابودی مستکبرین و حمایت از مستضعفین از آرمان های انقلاب است گفت:  با تکیه بر امکانات درونی و نیروی انسانی می توان مقابل دنیای استکبار جهانی ایستادگی کرد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار علی قاسمی فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) استان خراسان جنوبی در سخنرانی پیش از خطبه های نمازجمعه بیرجند اظهار داشت: انقلاب اسلامی در مسیر خود حرکت می کند و برای پیشرفت کشور جوانان نیز باید در مسیر انقلاب و پشت سر ولایت فقیه باشند.

 

سردار قاسمی با بیان اینکه مقام معظم رهبری( مد ظله العالی) فرمودند اگر انقلابی عمل نکنیم سیلی می خوریم تصریح کرد: کشور با روحیه انقلابی پیشرفت می کند و می تواند مقابل دشمن بایستد؛ انگیزه و روحیه انقلابی می تواند در مواقع خطر به داد ملت ما برسد ؛ هر جا انقلابی عمل کردیم جلو رفتیم و هر جا کوتاهی کردیم ناکام ماندیم.

 

 فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی با بیان اینکه انقلابی ماندن مهم تر از انقلابی بودن است خاطرنشان کرد: ملت ایران باور کردند که می توان در مقابل استکبار ایستاد و با تکیه بر امکانات درونی و نیروی انسانی در مقابل دنیای استکبار جهانی ایستادگی کرد.

 

سردار قاسمی اظهار کرد: اگر انقلابی بمانیم و پایبند به باورهای انقلابی باشیم در مقابل دشمن و استکبار جهانی مقاومت می کنیم و امروز جوانان این کشور با اتکا به منابع داخلی و اسلام و ولایت فقیه اعتماد به نفس پیدا کرده و انقلاب را پیش می برند.

 

وی با بیان اینکه تمام‌ تلاش آمریکای جنایتکار این است که ما را مایوس کند اما باید ما با روحیه انقلابی دشمنان را زمین گیر کنیم افزود: شهدای هسته ای و شهید سلیمانی ها و شهید تهرانی ها انقلابی عمل کردند و نابودی مستکبرین و حمایت از مستضعفین از آرمان های انقلاب است.

 

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی با اشاره به ایام دهه فجر گفت: حضور ما در برنامه های دهه فجر و راهپیمایی 22 بهمن یکی از شاخصه های مردم در مسیر انقلاب است و راهپیمایی 22 بهمن یکی از برنامه های بزرگی است که ملت ایران را منسجم و دشمن را مایوس می کند.

 

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است