شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان جنوبیاخبار نیروهای مسلحفرمانده قرارگاه سیدالشهدا نیروی زمینی سپاه خبر داد: آمادگی نقاهتگاه ها و تجهیزات بهداری نیروی زمینی سپاه در مقابله با ویروس کرونا/  ضدعفونی میلیون ها متر مربع از  معابر و اماکن استان‌های اصفهان، یزد و چهارمحال و بختیاری
منتشرشده در اخبار نیروهای مسلح
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سپاه نیوز: سرداراستکی با اشاره بر ضد عفونی بخش های وسیعی از استان‌های اصفهان، یزد و چهارمحال و بختیاری توسط قرارگاه سیدالشهدا نیروی زمینی سپاه گفت:نقاهتگاه ها و تمامی تجهیزات بهداری نیروی زمینی سپاه برای کمک به مقابله با ویروس کرونا در استان‌های حوزه سرزمینی قرارگاه وارد عمل شدند.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار جواد استکی فرمانده قرارگاه سیدالشهدا نیروی زمینی سپاه در گفت‌وگویی اقدامات این قرارگاه را در زمینه مقابله با ویروس کرونا تشریح کرد.

 

 وی تصریح کرد:  استان اصفهان، چهارمحال و بختیاری و یزد از روز چهارشنبه مورخ ۶ فروردین ۹۸ تاکنون در قالب های مختلف توسط یگان های این قرارگاه ضدعفونی شدند.

 

 سردار استکی با اشاره به اینکه لشکر ۸ نجف، لشکر ۱۴ امام حسین، گروه مهندسی ۴۰ صاحب الزمان، بیمارستان شهید صدوقی، دانشگاه امیرالمومنین، مرکز آماد شهید خرازی نیروی زمینی سپاه، آمادگاه شهید منتظری و مجموعه قرارگاه سیدالشهدا نیروی زمینی سپاه برای مقابله با ویروس کرونا در آمادگی کامل هستند؛ ادامه داد: یگانهای جنگ نوین آمادگی کامل برای مقابله با تهدیدات بیولوژیکی را دارند.

 

 فرمانده قرارگاه سیدالشهدا نیروی زمینی سپاه تصریح کرد : ۳۰۰ دستگاه خودرو درفش نیروی زمینی سپاه به همراه تجهیزات مدرن جنگ نوین در روزهای اخیر برنامه های از پیش تعیین شده را برای ضدعفونی بخش های وسیعی از استان‌های اصفهان، یزد و چهارمحال و بختیاری انجام دادند. لشکر ۸ نجف و لشکر ۱۴ امام حسین نقاطی از شهرهای اصفهان و یزد را ضدعفونی کردند و ضدعفونی این دو شهر و مناطق تابعه آنها با قدرت ادامه دارد.

 

سردار استکی با اشاره به تهیه میلیون‌ها لیتر محلول ضدعفونی کننده برای یگان ها به منظور ضدعفونی معابر و اماکن در استان‌های اصفهان، یزد و چهارمحال و بختیاری تاکید کرد : لشکر ۸ نجف علاوه بر ضد عفونی مناطق گفته شده؛  شهرستان های فریدن ، داران،  تیران،  نجف آباد و حومه را ضد عفونی می کند.

 

 وی با بیان تهیه بسته بهداشتی برای مناطق کمتر برخوردار توسط قرارگاه سیدالشهدا نیروی زمینی سپاه اظهار داشت:  ۵ بیمارستان قرارگاه سیدالشهدا نیروی زمینی سپاه با همه امکانات برای خدمت رسانی به ملت شریف ایران تاکنون صدها بیمار را پذیرفته و درمان کرده اند. 

 

سردار استکی اضافه کرد: نقاهتگاه ها و تمامی تجهیزات بهداری نیروی زمینی سپاه با همکاری قرارگاه سیدالشهدا نیروی زمینی سپاه برای کمک به مقابله با ویروس کرونا در استان‌های حوزه سرزمینی قرارگاه وارد عمل شدند و تاکنون نقاهتگاه های این قرارگاه هزار نفر را در استان اصفهان و استان های تابعه پذیرفته است . 

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: ما تا از بین رفتن این ویروس در کنار ملت بزرگ ایران خواهیم بود. امیدواریم بتوانیم با همکاری ملت بزرگ ایران و دعای خیر آنان بر این ویروس منحوس پیروز شویم؛ همانطور که در دوران دفاع مقدس ما با تلاش و کوشش بر دشمن بعثی غلبه کردیم.  

بازدید 1447 بار آخرین ویرایش در چهارشنبه, 13 فروردين 1399 ساعت 17:55

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است