شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان رضویفرمانده قرارگاه ثامن الائمه نیروی زمینی سپاه خبر داد: ۳۶۰ تیم رفع آلودگی در شهر مشهد مستقر شده است/ عملیات غربالگری در ۳۵ نقطه استان خراسان رضوی انجام می شود

فرمانده قرارگاه ثامن الائمه نیروی زمینی سپاه خبر داد: ۳۶۰ تیم رفع آلودگی در شهر مشهد مستقر شده است/ عملیات غربالگری در ۳۵ نقطه استان خراسان رضوی انجام می شود

منتشرشده در خراسان رضوی دوشنبه, 18 فروردين 1399 ساعت 19:07
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار مرتضوی از استقرار ۳۶۰ تیم رفع آلودگی قرارگاه ثامن الائمه نیروی زمینی سپاه برای مقابله با رفع آلودگی در شهر مشهد خبر داد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار مرتضوی فرمانده قرارگاه ثامن الائمه نیروی زمینی سپاه در گفت‌وگویی اقدامات این قرارگاه در مقابله با ویروس کرونا تشریح کرد.

 

وی گفت: ۳۶۰ تیم رفع آلودگی قرارگاه ثامن الائمه نیروی زمینی سپاه در ۱۰۰ نقطه از شهر مشهد مستقر شده اند.

 

سردار مرتضوی با بیان استقرار تجهیزات قرارگاه ثامن الائمه نیروی زمینی سپاه در سرتاسر استان خراسان رضوی افزود :  ۳۰۰ دستگاه خودروی تجهیز شده به ادوات جنگ نوین برای مقابله با تهدیدات بیولوژیک در استان به کار گرفته شده است.

 

 فرمانده قرارگاه ثامن الائمه نیروی زمینی سپاه یادآور شد: پرستاران، بهیاران و پزشکان قرارگاه ثامن الائمه نیروی زمینی سپاه در نقاط مختلف استان برای غربالگری مستقر شدند.  در این زمینه ۳۵ نقطه هدف در سطح استان برای استقرار نیروهای بهداری قرارگاه ثامن الائمه نیروی زمینی سپاه به منظور غربالگری شهروندان در نظر گرفته شده است.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است