شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان رضویدر مرحله دوم رزمایش مساوات و کمک مؤمنانه انجام شد؛ توزیع بیش از ۴هزار بسته معیشتی در مشهد 

در مرحله دوم رزمایش مساوات و کمک مؤمنانه انجام شد؛ توزیع بیش از ۴هزار بسته معیشتی در مشهد 

منتشرشده در خراسان رضوی یکشنبه, 28 ارديبهشت 1399 ساعت 13:00
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: دومین مرحله رزمایش مواسات و کمک مؤمنانه درناحیه مقاومت بسیج مالک اشتر با توزیع بیش از ۴هزار بسته معیشتی در کنار بارگاه ملکوتی امام رضا علیه اسلام محل گنبد خشتی (امام زاده سیدمحمد) برگزار شد.

به گزارش سپاه نیوز؛  همزمان با سالروز ولادت امام حسن مجتبی (ع) به همت ناحیه مقاومت بسیج مالک اشتر پایگاه بسیج رضویون حوزه حریم رضوی مرحله دوم رزمایش مساوات و کمک مؤمنانه برگزار و بیش از ۴هزار بسته غذایی شامل برنج، گوشت، مرغ منجمد، ماکارونی، خرما، پنیر، روغن، رب، حبوبات، سویا، نان، قند و مواد شوینده و بهداشتی شامل صابون وماسک بین اقشار آسیب دیده از بیماری کرونا و محرومین توزیع شد.

 

در این مراسم کوکبی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مالک اشتر گفت: در راستای فرمان تاریخی مقام معظم رهبری در اجرای رزمایش و طرح مواسات و کمک مومنانه بسیجیان و خیرین ناحیه مالک اشتر مشهد نیز به این فرمان لبیک گفتند و این رزمایش در دو مرحله تاکنون اجرایی گردیده است.

 

وی افزود: در این مرحله از رزمایش بیش از ۸۰۰۰ پرس غذای گرم نیز در بین اقشار آسیب پذیر سطح شهرستان توزیع شد.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مالک اشتر گفت: این برنامه در تمامی پایگاه‌ها و حوزه‌های مقاومت به صورت خود جوش در حال برگزاری است.

 

کوکبی در ادامه افزود: در بستر مواجهه با بیماری کرونا این مشکل و آسیب تبدیل به فرصتی گرانب‌ها گردیده و بسیج با تمام توان در طرح‌های ضد عفونی معابر و اماکن و نیز تولید ماسک و لباس‌های بیمارستانی فعالیت کرد و هم اکنون نیز در رزمایش کمک مومنانه تا این لحظه بسیجیان این ناحیه حدود ۵۰هزار بسته معیشتی تهیه و توزیع کردند.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مالک اشتر با تاکید بر ادامه رزمایش مساوات و کمک‌های مؤمنانه در طول ماه رمضان، از توزیع بسته‌های معیشتی در ایام ماه مبارک رمضان به اقشار آسیب دیده از بیماری کرونا و مشاغل آسیب دیده و نیازمندان و اجرای مرحله سوم رزمایش مساوات و کمک‌های مؤمنانه همزمان با عید فطر خبر داد.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است