شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان رضویمعاون هماهنگ کننده سپاه امام رضا(ع) خراسان رضوی:امروز سپاه با توان موشکی خود توانسته دشمن را میخکوب کند

معاون هماهنگ کننده سپاه امام رضا(ع) خراسان رضوی:امروز سپاه با توان موشکی خود توانسته دشمن را میخکوب کند

منتشرشده در خراسان رضوی چهارشنبه, 29 ارديبهشت 1395 ساعت 10:00
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)


سپاه نیوز:سرهنگ افراسیابی بیان داشت: امروز سپاه با توان موشکی خود توانسته دشمن را در خانه میخکوب کند به همین دلیل امروز دشمنان تمام توان خود را گذاشته‌اند تا سپاه از صحنه خارج شود.

 


به گزارش سپاه نیوز: سرهنگ علی‌اکبر افراسیابی معاون هماهنگ کننده سپاه امام رضا(ع)در حرم مطهر رضوی  به نقش پاسداران در جنگ تحمیلی اشاره کرد و افزود: در هشت سال دفاع مقدس پاسداران انقلاب اسلامی نقش پررنگی داشتند همچنین بسیج به عنوان پشتوانه اصلی انقلاب اسلامی در کنار پاسداران همواره در صحنه‌های مختلف انقلاب حضور داشتند.


سرهنگ افراسیابی اظهار داشت: سپاه از روزهای اول انقلاب در صحنه دفاع از دستاوردهای انقلاب اسلامی حضور داشت.


معاون هماهنگ کننده سپاه امام رضا(ع) با بیان اینکه امروز نماد پاسداران ما سردار سرافراز سپاه، سردار سلیمانی است، گفت: سردار سلیمانی در داخل و خارج کشور به واسطه فداکاری هایشان محبوب دل‌هاست.

وی ادامه داد: امروز پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان مدافعان حرم در حال فعالیت هستند و مقام معظم رهبری فرمودند اگر امروز نیروهای دلاور و پاسدار ما نبودند باید با دشمن در خاک خود مبارزه می‌کردیم.

سرهنگ افراسیابی به رزمایش بیش از 100 گردان بیت المقدس در استان خراسان رضوی اشاره کرد و گفت: با این آمادگی از سوی بسیجیان در سطح کشور، مصونیت کشور تامین شده است و دشمن از این اقدامات هراس دارد.

معاون هماهنگ کننده سپاه امام رضا(ع) به اقدامات سپاه در حوزه اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و ابراز داشت: در سال 94 و 93 بیش از دو هزار طرح اقتصادی مبتنی بر اقتصاد مقاومتی در زمینه‌های پرورش دام، طیور ومشاغل خانگی اجرا کرده‌ایم و همچنین طرح‌هایی در آینده قرار است اجرا بشود.

انتهای خبر/08

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است