شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان رضویدبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه خبر داد : اهدای 87 هزار و 25 سری جهیزیه به زوج‌های جوان در سراسر کشور 

دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه خبر داد : اهدای 87 هزار و 25 سری جهیزیه به زوج‌های جوان در سراسر کشور 

منتشرشده در خراسان رضوی چهارشنبه, 06 شهریور 1398 ساعت 13:06
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه گفت: تاکنون87 هزار و 25 سری جهیزیه به زوج‌های جوان در سراسر کشور اهدا شده که در خراسان رضوی این رقم 3 هزار و 140 سری است. 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار سید ضیاءالدین حزنی دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه در مراسم اهدای 50 سری جهیزیه هدیه مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی) به‌زوج‌های جوان بردسکن گفت: تاکنون87 هزار و 25 سری جهیزیه به زوج‌های جوان در سراسر کشور اهدا شده که در خراسان رضوی این رقم 3 هزار و 140 سری است.

 

دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه افزود: سپاه در کنار مردم و برای مردم است و در این راستا از آنچه در توان دارد برای مردم کوتاهی نمی‌کند.

 

وی وحدت و هماهنگی را لازمه پیشرفت و توسعه هر جامعه‌ای ذکر کرد و ادامه داد: وحدت و همدلی یکی از نیازهای امروز جامعه است که با گره‌زدن به‌منویات رهبری دو چندان می‌شود.

 

سردار حزنی با تاکید بر اینکه در کالاهای اهدایی هر سری جهیزیه ، 8  قلم کالای ایرانی است که باعث شده کارگران ایرانی در کارخانجات با قدرت کار کنند اضافه کرد: برخی کارخانجات که چراغ آن‌ها خاموش شده بود با تولید وارد چرخه کار شدند و تعداد زیادی کارگر را به‌کار گرفتند.

 

وی با بیان اینکه مأموریت اصلی سپاه فراهم آوردن امنیت پایدار و دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، اظهار کرد: سپاه در کنار مأموریت اصلی و اساسی، محرومیت‌زدایی، مردم‌داری، مردم‌یاری، مردم‌دوستی و مردم‌نوازی را سرلوحه کار خود قرار داده است.

 

دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه یادآور شد: در کشور کارهای بسیار خوبی در حوزه سازندگی انجام شده است و امید است با وفاق و همدلی این مسیر را ادامه دهیم زیرا رضایتمندی مردم  یعنی کارها و رسالت خود را به‌خوبی انجام داده‌ایم.

 

وی از راه‌اندازی ستاد ازدواج آسان در کشور خبر داد و گفت: با فعالیت این ستاد علاوه بر رونق تولید در کشور و حمایت از کالاهای ایرانی ، تشکیل خانواده صدها جون را نیز به دنبال داشته است.

 

سردار حزنی با تهیه 200 سری جهیزیه تا پایان سال جاری برای زوج‌های جوان بردسکن موافقت کرد و افزود: ازدواج های آسان می‌تواند پاسخ دندان‌شکنی به دشمنان دهد.

 

دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه با بیان اینکه به‌زودی 100 سری جهیزیه در کرمانشاه و 160 سری جهیزیه در شهرستان‌های قروه، جوانرود و منطقه روانسر بین نوعروسان توزیع می‌شود، افزود: نگاه ما ایجاد زمینه ازدواج آسان برای جوانان است و در این مسیر سپاه با کمک خیرین و یاوران انقلاب با سرعت کار می‌کند.

 

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است