شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان رضویفرمانده سپاه امام رضا(علیه‌السلام) استان خراسان رضوی: اقتدار امروز از فرهنگ دفاع مقدس است

فرمانده سپاه امام رضا(علیه‌السلام) استان خراسان رضوی: اقتدار امروز از فرهنگ دفاع مقدس است

منتشرشده در خراسان رضوی یکشنبه, 31 شهریور 1398 ساعت 14:34
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امام رضا(علیه‌السلام) استان خراسان رضوی گفت: دفاع مقدس میدان ایثارگری ملت شهید پرور ایران اسلامی بود و اقتدار امروز از فرهنگ دفاع مقدس آفریده شده است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار یعقوبعلی نظری فرمانده سپاه امام رضا(علیه‌السلام) استان خراسان رضوی در مراسم رژه نیروهای مسلح استان که صبح امروز ( یکشنبه) با حضور اقشار و گروه‌های مختلف مردمی و مسؤولان استانی در بلوار نماز برگزار شد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره هشت سال دفاع مقدس گفت: دفاع مقدس میدان ایثارگری ملت شهید پرور ایران اسلامی بود.

 

سردار نظری خلق حماسه دفاع مقدس را به ملت ایران تبریک گفت و خاطرنشان کرد: به خانواده‌های شهدا، علما، مسؤولان و اعضای شورای تامین و فرماندهان نظامی و انتظامی خیر مقدم می‌گویم و امیدوارم اعلام آمادگی امروز منشأ خیر برای انقلاب اسلامی باشد.

 

وی افزود: همان‌گونه که مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی) فرمودند دفاع مقدس گنجی است که سال‌ها باید بنا بر نیازها و شرایط از آن برداشت کرد،دفاع مقدس علاوه برحفظ نظام، تولید فرهنگ داشت و این فرهنگ سال‌ها برای این ملت قابل استفاده است.

 

فرمانده سپاه امام رضا(علیه‌السلام) با بیان اینکه آن چه امروز می‌بینیم به عنوان اقتدار نظام مقدس اسلامی مدیون دفاع مقدس و شهدای عزیز 40 ساله این نظام است، اذعان کرد: اگر در دفاع مقدس مجبور بودیم برای حراست از این نظام و ارزش‌های اعتقادی ایستادگی کنیم، امروز این مرزها گسترش یافته چرا که افراد دیگر با تأسی به این دوره، این مسؤولیت را در دنیا برعهده گرفته‌اند و باعث شده‌اند امروز جبهه‌ای در عرصه و مناطق مختلف جهان داشته باشیم.

 

سردار نظری عزت و افتخار در عرصه‌های پیدا و پنهان امروز را مدیون دفاع مقدس و آفریده‌های آن دانست و ابراز کرد: آمادگی امروز ما با توسل به شهدا صورت گرفته و نه تنها آمادگی ما قابل مقایسه نیست بلکه با بهره‌گیری از معنویت و هدایت‌های فرماندهی کل نیروهای مسلح در نقطه اوج قرار داریم.

 

وی افزود: ندای حسین زمان از حلق کسانی بیرون می‌آید که از قدرت اقتدار انقلاب اسلامی استفاده می‌کنند و این اقتدار از فرهنگ دفاع مقدس آفریده شده است.

 

فرمانده سپاه امام رضا(علیه‌السلام) تصریح کرد: ما مفتخر به بهره‌گیری از قدرت معنوی و تبعیت از ولایت که اقتدار نظام اسلامی است، هستیم.

 

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است