شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان رضوینهمین دوره مسابقات قرآنی کشوری ویژه خانواده پاسداران در مشهد مقدس برگزار می شود 

نهمین دوره مسابقات قرآنی کشوری ویژه خانواده پاسداران در مشهد مقدس برگزار می شود 

منتشرشده در خراسان رضوی چهارشنبه, 22 آبان 1398 ساعت 13:39
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: نهمین دوره مسابقات قرآنی کشوری ویژه خانواده پاسداران در مشهد مقدس با شرکت 710 نفر شرکت کننده برگزار می شود.

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت الاسلام و المسلمین زنگنه مسئول سازمان فرهنگی خانواده سپاه امروز( چهارشنبه) در نشست خبری نهمین دوره مسابقات قرآنی کشوری ویژه خانواده پاسداران سپاه در مجتمع فرهنگی و آموزشی امامت مشهد اظهار کرد: سازمان فرهنگی خانواده در سپاه در حوزه‌های گوناگون از جمله تربیتی آموزشی، آمادگی‌های جسمانی، تربیت بدنی، مشاوره اجتماعی و رسانه و ... فعالیت دارد.

 

وی افزود: سازمان فرهنگی خانواده با اولویت بندی موضوعی، بحث قرآن را در اولویت کاری خود قرار داده است و امسال نهمین دوره مسابقات قرآن را برای پنج سال متوالی برگزار می‌کند.

 

 مسئول سازمان فرهنگی خانواده با بیان اینکه قران کتاب زندگی و هدایت است، تاکید کرد: باید این کتاب و معجزه الهی را در بطن زندگی بیاوریم تا زندگی با معناتر شود.

 

وی با اشاره به رشد ۱۸ تا ۲۰ درصدی شرکت کنندگان در این دوره از مسابقات نسبت به سال گذشته خاطرنشان کرد: از اواسط سال ۹۷ آموزش قرآن را غیر حضوری و بصورت تلفنی اجرا می‌کنیم.

 

حجت الاسلام و المسلمین زنگنه از شرکت ۷۱۰ نفر شرکت کننده در این دوره از مسابقات خبر داد و گفت: از این تعداد ۲۹۱ نفر از همسران پاسدار، ۲۰۹ نفر از دختران و ۲۱۰ نفر از پسران در ۶ رشته حفظ ۳۰ جز، ۲۰ جز و ۱۰ جز، تحقیق، ترتیل و مفاهیم به رقابت با یکدیگر می‌پردازند.

 

وی به برگزاری مراسم افتتاحیه در روز چهارشنبه ۲۲ آبان ماه در مجتمع فرهنگی امامت و مراسم اختتامیه در روز جمعه ۲۴ آبان ماه در تالار قدس حرم مطهر رضوی اشاره کرد و افزود: در روز پنج شنبه شرکت کنندگان در رشته‌های مذکور به رقابت با یکدیگر می‌پردازند.

 

 

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است