شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان رضویسردار محبی در مراسم اختتامیه مسابقات نهایی قران کریم مطرح کرد:  تلاش برای جهانی شدن بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی

سردار محبی در مراسم اختتامیه مسابقات نهایی قران کریم مطرح کرد:  تلاش برای جهانی شدن بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی

منتشرشده در خراسان رضوی چهارشنبه, 29 آبان 1398 ساعت 12:34
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: معاون فرهنگی و تبلیغات نمایندگی ولی فقیه در سپاه در مراسم اختتامیه هجدهمین دوره مسابقات نهایی قران کریم ویژه خواهران شاغل سپاه گفت : بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی مسیر خود را دنبال می‌کند و در چله دوم انقلاب حرکتمان جهانی خواهد بود.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار حسین محبی معاون فرهنگی و تبلیغات نمایندگی ولی فقیه در سپاه ، در مراسم اختتامیه هجدهمین دوره مسابقات نهایی قران کریم ویژه خواهران شاغل سپاه در مجتمع امامت مشهد با تاکید بر اهمیت حضور پاسداران در مسابقات قرآن اظهار کرد: سال گذشته خواهران شاغل در سپاه پرچمدار مسابقات قرآن در نیرو‌های مسلح بودند و با فاصله زیاد در کسب رتبه به خوبی درخشیدند. 

 

وی با ابراز امیدواری برای سال ۱۴۰۰ و درخشش قرانی در صحنه اجتماع افزود: در انقلاب اسلامی اهداف بلندی را دنبال می‌کنیم. انقلاب ما ادامه انقلاب پیامبر (ص) است دین پیامبر ما جهانی است و بر اساس آیات قران این استنباط وجود دارد که دین اسلام برای کل بشر است. 

 

 معاون فرهنگی و تبلیغات نمایندگی، ولی فقیه در سپاه با تاکید بر جهانی سازی انقلاب اسلامی افزود: بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی همین مسیر را دنبال می‌کند و در چله دوم انقلاب حرکتمان جهانی خواهد بود و به دنبال تشکیل حکومت جهانی و بستری برای ظهور حضرت حجت (عج) خواهیم بود و ایستادن دشمن در تقابل با این حرکت در مقابل ما امری طبیعی است. 

 

سردار محبی بیان کرد: دشمن با روش‌های مختلف دشمنی خودش را بروز می دهد و یکی از راه‌ها نفود در بین مااست که یا بصورت فیزیکی است و یا تغییر محاسبات و باور‌های مااست. 

 

وی در پایان تاکید کرد:  فعالان قرآنی که رسالت روشنگری و تنویر افکار را دارند باید در جهت حفظ منافع انقلاب و نظام و مردم  و نیز جلوگیری از پیش بردن اهداف دشمن تلاش کنند.

 

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است