شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان رضویفرمانده سپاه امام رضا(ع) استان خراسان رضوی : با برتری فکری و عقیده ای بر دشمن پیروز خواهیم شد

فرمانده سپاه امام رضا(ع) استان خراسان رضوی : با برتری فکری و عقیده ای بر دشمن پیروز خواهیم شد

منتشرشده در خراسان رضوی سه شنبه, 26 آذر 1398 ساعت 15:15
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امام رضا(ع) استان خراسان رضوی گفت: ما بر دشمن برتری فکری و اعتقادی داریم لذا اگر مبنای فکری ما بر سرکار بیاید می‌توانیم بر ابزار غیر اخلاقی دشمن قدرتمندانه پیروز شویم.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار یعقوبعلی نظری فرمانده سپاه امام رضا(ع) استان خراسان رضوی در نشست فصلی فعالان فضای مجازی بسیج خراسان رضوی که ظهر امروز( سه شنبه) با حضور بیش از ۱۲۰ تن از فعالان فضای مجازی بسیج استان برگزار شد، اظهار کرد: دشمن در جنگ روانی علیه جمهوری اسلامی ایران از هیچ اقدامی دریغ نمی کند.

 

فرمانده سپاه امام رضا(ع) استان خراسان رضوی با بیان اینکه دشمن از فضای مجازی در جهت ارتباط گیری و خط دهی استفاده می کند، افزود: فضای مجازی یک ابزار است و می تواند در اختیار نیروهای خودی یا دشمن قرار بگیرد.

 

وی تصریح کرد: ما بر دشمن برتری فکری و اعتقادی داریم لذا اگر مبنای فکری ما بر سرکار بیاید می‌توانیم بر ابزار غیر اخلاقی دشمن قدرتمندانه پیروز شویم.

 

سردار نظری با بیان اینکه عملیات روانی دشمن باعث مسموم شدن جامعه شده است، ابراز کرد: باید این واقعیت را بپذیریم و برای مقابله با آن  یک جبهه مبارزه ایجاد کنیم.

 

وی با اشاره به اینکه باید جبهه قوی و قدرت‌مندی را در برابر هجه‌های دشمن در فضای مجازی ایجاد کنیم، عنوان کرد: این جبهه باید علاوه بر دفاع بتوانند هجوم علیه دشمن نیز داشته باشد، باید بتوانیم حرکات دشمن را در فضای مجازی و عملیات روانی پیش‌بینی کنیم و برای نابودی آن برنامه ریزی کنیم.

 

فرمانده سپاه امام رضا(ع) استان خراسان رضوی با تاکید بر اینکه باید خودمان را در مقابل عملیات روانی توانمند کنیم، افزود: گردان‌های سایبری بسیج می‌تواند این کار را انجام دهد، لذا اقدامات این جبهه در راستای اهداف بوده است.

 

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است