شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان رضویسی و هشتمین دوره مسابقات قرآن کریم کارکنان سپاه در مشهد پایان یافت

سی و هشتمین دوره مسابقات قرآن کریم کارکنان سپاه در مشهد پایان یافت

منتشرشده در خراسان رضوی چهارشنبه, 27 آذر 1398 ساعت 10:12
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سی و هشتمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه کارکنان شاغل و وظیفه سپاه از بیست و دوم تا بیست و پنجم آذرماه در مشهد مقدس برگزار شد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ مرحله نهایی سی‌و هشتمین دوره مسابقات قرآن سپاه که با حضور ۲۷۴ نفر از کارکنان پایور و وظیفه سپاه از ۲۲ تا ۲۵ آذرماه در مشهد برگزار شد با رقابت متسابقین در رشته‌های حفظ ۵، ۱۰، ۱۵ و ۲۰ جزء و همچنین حفظ کل قرآن، قرائت ترتیل و تحقیق، اذان و مفاهیم سطح یک و دو، پایان یافت.

 

 این دوره از مسابقات با حضور  ۱۰۶۷ نفر از کارکنان پایور و وظیفه سپاه آغاز شد و از این میان ۲۷۴ نفر توانستند از مراحل مقدماتی، نیمه نهایی و ارزیابی غیرحضوری عبور کرده و به مرحله نهایی برسند و در مرحله نهایی نیز  ۵۵ نفر به‌عنوان قرآنیان ممتاز سپاه معرفی شدند.

 

 علاوه بر تجلیل از برگزیدگان در مراسم اختتامیه از خانواده شهید محسن حاجی حسنی کارگر نیز تقدیر شد.

 

در حاشیه برگزاری مسابقات کارگاه‌های مهارت‌افزایی با حضور اساتید بین‌المللی قرآن برای قرآنیان سپاه به اجرا رسید، این کارگاه‌های آموزشی با محوریت آموزش‌های تجوید، صوت و لحن وقف و ابتدا و صحت حفظ و با هدف بالا بردن سطح دانش قرآنی کارکنان سپاه پاسداران برگزار شد.

 

همچنین مسابقات در بخش خواهران نیز حدود یک ماه پیش در مشهد برگزار شده است،با اتمام رقابت کارکنان سپاه در این مرحله، پرونده سی‌و‌هشتمین دور مسابقات سراسری قرآن کارکنان سپاه بسته شده و دور بعدی مسابقات از سال آینده آغاز خواهد شد.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است