شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان رضویفرمانده سپاه امام رضا(ع) استان خراسان رضوی :  بسیج خراسان گردانهای فضای مجازی را گسترش می‌دهد

فرمانده سپاه امام رضا(ع) استان خراسان رضوی :  بسیج خراسان گردانهای فضای مجازی را گسترش می‌دهد

منتشرشده در خراسان رضوی شنبه, 12 بهمن 1398 ساعت 11:08
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امام رضا(ع) استان خراسان رضوی در بازدید از نخستین رویداد تخصصی تولید محتوای بسیج خراسان رضوی گفت: گردانهای فضای مجازی بسیج گسترش پیدا خواهند کرد .

 به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار یعقوبعلی نظری فرمانده سپاه امام رضا(ع) استان خراسان رضوی در بازدید از نخستین رویداد تخصصی تولید محتوای بسیج خراسان رضوی در گفت و گو با خبرنگاران افزود: فضای مجازی بسیار مهم است. فضای مجازی گستردگی زیادی دارد و در اختیار همه است و  قابلیت و ظرفیت ارائه جامع همه نوع تولیدات مجازی را دارد.

وی با بیان اینکه بسیجیان برای حضور در فضای مجازی باید توانمند شوند افزود: عمر تشکیلات فضای مجازی بسیج کمتر از چهار سال است و این تشکیلات ایجاد شده تا بتواند در زمینه حضور بسیجیان و همچنین ارتقا و رشد آنها را فراهم کند.

 

وی گفت: ما وظیفه داریم برای فعالیت بسیجیان در همه عرصه ها بخصوص فضای مجازی زمینه سازی کنیم و نخستین رویداد تخصصی تولید محتوای بسیج فرصت خوبی برای عرضه تولیدات بسیجیان و ارائه مهارت‌های آنها در فضای مجازی است.

 

 

فرمانده سپاه امام رضا(ع) استان خراسان رضوی گفت: گردانهای فضای مجازی بسیج گسترش پیدا خواهند کرد این گردان ها وظیفه حضور در فضای مجازی را دارند و هر چقدر به لحاظ کمی و کیفی در این فضا سازمان یافته تر کار کنیم نتایج بهتری حاصل می شود. 

 

نخستین رویداد تخصصی تولید محتوای بسیج خراسان رضوی با حضور ۱۰۰ فعال این عرصه دهم بهمن آغاز شد و تا دوازده بهمن در مشهد ادامه دارد. 

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است