شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان شمالیتوسط سپاه شهرستان بجنورد انجام شد ؛ توزیع ۱۳۰۰ بسته مواد غذایی بین نیازمندان شهرستان

توسط سپاه شهرستان بجنورد انجام شد ؛ توزیع ۱۳۰۰ بسته مواد غذایی بین نیازمندان شهرستان

منتشرشده در خراسان شمالی سه شنبه, 11 شهریور 1399 ساعت 09:30
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه شهرستان بجنورد از آغاز مرحله دوم کمک مومنانه در این شهرستان با تهیه و توزیع یک هزار و ۳۰۰ بسته معیشتی برای اقشار نیازمند و آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا در راستای رزمایش احسان و تعاون خبر داد.

به گزارش سپاه نیوز؛ الهی‌راد فرمانده سپاه شهرستان بجنورد با اشاره به مرحله دوم رزمایش مواسات در استان، بیان کرد: با اشاره مقام معظم رهبری (مدظله العالی) برای اجرای رزمایش همدلی، مواسات و کمک مومنانه دل‌های پاک و مشتاق مردم ایران اسلامی به میدان آمد و هرآنچه داشتند در طبق اخلاص قرار دادند.

 

وی با بیان اینکه کمک‌های مومنانه از طریق پایگاه‌های مقاومت بسیج بین نیازمندان توزیع خواهد، افزود: پایگاه‌های بسیج در واقع سربازخانه‌های امام زمان (عج) هستند و تلاش می‌کنند تا سربازانی برای امام عصر تربیت کنند، چرا که دلیل مهم و اساسی عدم برقراری حکومت دینی در زمان اهل بیت، نبود یار است.

 

الهی‌راد گفت: در مرحله دوم رزمایش احسان و تعاون (دهه اول محرم) تعداد هزار و ۳۰۰ بسته مواد غذایی به ارزش هر بسته دو میلیون و ۵۰۰ هزار ریال توزیع شد.

 

فرمانده سپاه شهرستان بجنورد اظهار کرد: این بسته‌ها شامل برنج، روغن، رب، ماکارونی و سویا است که به همت خیران، شورای شهر، شهرداری بجنورد، پتروشیمی و سپاه شهرستان بجنورد تهیه شده و بین نیازمندان و اقشار آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا توسط گروه‌های جهادی پایگاه‌های مقاومت بسیج شهرستان توزیع شد.

 

وی همچنین به کمک‌های سپاه شهرستان به هیئات عزاداری در دهه اول محرم اشاره کرد و اظهار کرد: بیش از سه تُن برنج، ۶۰۰ لیتر روغن و شش هزار ماسک برای برگزاری مراسم عزاداری امام حسین (ع) بین هیئات عزاداری اهدا شد تا در قالب طبخ غذای گرم در بین نیازمندان حاشیه شهر توزیع شود.

 

انتهای پیام

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است