شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان شمالیفرمانده سپاه جوادالائمه (ع) استان خراسان شمالی : با تلاش مضاعف بر مشکلات پیروز هستیم

فرمانده سپاه جوادالائمه (ع) استان خراسان شمالی : با تلاش مضاعف بر مشکلات پیروز هستیم

منتشرشده در خراسان شمالی چهارشنبه, 02 مهر 1399 ساعت 11:33
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه جوادالائمه (ع) استان خراسان شمالی با بیان اینکه امروز جنگ و جهاد در عرصه اقتصادی است، گفت: سنگر اقتصاد باید با تلاش مضاعف جوانان حفظ شود.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار ابوالقاسم چمن فرمانده سپاه جوادالائمه (ع) استان خراسان شمالی در همایش تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس پتروشیمی خراسان شمالی که به مناسبت هفته دفاع مقدس در محل سالن اجتماعات این مجتمع برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مدافعان سلامت و امنیت اظهار کرد: امسال چهلمین سالگرد دفاع مقدس را بدون سیدالشهدا دفاع مقدس، حاج قاسم سلیمانی می‌گذرانیم، اما مکتب و راه او ادامه دارد و الهام بخش بیداری اسلامی امت‌ها است و شهادت ایشان باعث شد که آوازه او در عالم بپیچد.

 

فرمانده سپاه جوادالائمه (ع) استان خراسان شمالی ادامه داد: ولایت مداری، خداباوری و معنویت رزمندگان دفاع مقدس باعث پیروزی حق علیه باطل شد و مهمترین آن، نعمت ولایت مداری است.

 

وی دفاع مقدس را آینه تمام‌نمای مظلومیت انقلاب اسلامی خواند و افزود: می‌توان گفت دفاع مقدس امتداد قیام عاشورا است و این جهاد ادامه دارد.

 

سردار چمن اصلی‌ترین دلیل جنگ تحمیلی علیه ایران اسلامی را عظمت و ابهت انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: با پیروزی انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام راحل و عظمت و ابهت انقلاب اسلامی، کاخ‌های ظلم و ستم استکبار جهانی به لرزه درآمدند و با بهانه‌های واهی جنگ را به ملت ایران تحمیل کردند.

 

فرمانده سپاه جوادالائمه (ع) استان خراسان شمالی با بیان اینکه امروز جنگ و جهاد در عرصه اقتصادی است، تصریح کرد: همانطور که رزمندگان دفاع مقدس با دستان خالی و بدون تجهیزات در مقابل دشمنان ایستادند، جهادگران صنعت و اقتصاد نیز با تمام مشکلات، تحریم‌ها و فشارهای روانی و اقتصادی در مقابل دشمن بایستند زیرا مقاومت در برابر توطئه‌های دشمنان رمز پیروزی و مذاکره با آنان باعث ذلت و خواری است.

 

وی در انتها با اشاره به اینکه در گام دوم انقلاب اسلامی تکیه ولی امر مسلمین جهان به جوانان است، تاکید کرد: با تلاش مضاعف باید سنگر اقتصاد را حفظ کرد.

 

 

انتهای خبر 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است