شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان شمالیفرمانده سپاه شیروان: هشت هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان شیروان توزیع شد

فرمانده سپاه شیروان: هشت هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان شیروان توزیع شد

منتشرشده در خراسان شمالی دوشنبه, 14 مهر 1399 ساعت 08:00
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه شیروان گفت: هشت هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی نیمه نخست امسال و در ۲ مرحله بین افراد محروم و نیازمند این شهرستان خراسان شمالی توزیع شد.

به گزارش سپاه نیوز؛ ریحانی فرمانده سپاه شیروان اظهار داشت: هشت هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی نیمه نخست امسال و در ۲ مرحله بین افراد محروم و نیازمند این شهرستان خراسان شمالی توزیع شد که شامل مواد غذایی برنج، رب، ماکارونی، حبوبات، سویا و مرغ بود که ارزش هر بسته آن سه میلیون و ۵۰۰ ریال بود.

 

وی گفت: همچنین ۱۱۰ هزار پرس غذای گرم بین ساکنان مناطق آسیب پذیر و حواشی شهر توزیع شد که این کمک ها توسط حوزه های بسیج، پایگاه های خیرین، اصناف، نیروهای جهادی و دفتر امام جمعه انجام شد.

 

ریحانی افزود: با آغاز سال تحصیلی و بازگشایی مدارس ۹۰۰ بسته نوشت افزار هم  که هر بسته آن یک میلیون ریال ارزش داشت بین دانش آموزان نیازمند توزیع شد.

 

فرمانده سپاه شیروان گفت: در کنار کمک های صورت گرفته مزبور، ۱۸ هزار بسته اقلام بهداشتی شامل مایع ضدعفونی کننده، الکل و ماسک بین ۱۸ هزار خانوار روستایی این شهرستان توزیع گردید.

 

ریحانی افزود: با توجه به شناسایی خانواده های محروم و افراد نیازمند و خسارت های ناشی از کرونا که بسیاری شغل خود را از دست داده اند این کمک های مردمی و خیرین همچنان ادامه دارد و در مراحل بعدی اطلاع رسانی و توزیع خواهد شد.

 

شیروان به عنوان دومین شهر پرجمعیت خراسان شمالی در ۶۰ کیلومتری شرق بجنورد قرار دارد.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است