شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان شمالیمعاون اجرایی سپاه استان خراسان شمالی: پایگاه‌های مقاومت بسیج خراسانی شمالی آماده خدمت به زائران حرم مطهر رضوی است

معاون اجرایی سپاه استان خراسان شمالی: پایگاه‌های مقاومت بسیج خراسانی شمالی آماده خدمت به زائران حرم مطهر رضوی است

منتشرشده در خراسان شمالی یکشنبه, 21 آبان 1396 ساعت 11:57
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: معاون اجرایی سپاه حضرت جوادالائمه(ع) استان خراسان شمالی گفت: تمام پایگاه‌های بسیج، حوزه‌های مقاومت و نواحی با کمک هیئت امنای مساجد فضای خوبی را برای خدمت‌رسانی به زائران امام رضا(ع) فراهم کرده‌اند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سرهنگ پاسدار محمدرضا شجاع معاون اجرایی سپاه حضرت جوادالائمه(ع) استان خراسان شمالی اظهار داشت: تکریم زائران حریم رضوی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و خدمت به زائران امام رضا(ع) بزرگترین نعمت است.

 

وی افزود: تمام پایگاه‌های بسیج، حوزه‌های مقاومت و نواحی با کمک هیئت امنای مساجد فضای خوبی را برای خدمت‌رسانی به زائران امام رضا (ع) فراهم کرده‌اند.

 

معاون اجرایی سپاه حضرت جوادالائمه(ع) خراسان شمالی تصریح کرد: حماسه اربعین حسینی در ماه صفر به نهضتی جهانی تبدیل شده است و نتایج خوبی را از این نهضت خواهیم گرفت چرا که حماسه  تجلی ظهور است٬ لذا مسئولان امر در فرهنگ‌سازی و نهادینه‌ کردن این ارزش مقدس و مداومت بر آن در فضاهای مختلف جامعه تلاش بیشتری را انجام دهند.

 

شجاع بیان کرد: هیئت‌های مذهبی باید اربعین محور باشند و از جزیره‌ای عمل کردن پرهیز کنند. تمام برنامه‌های هیئت‌ها باید حول محور ارزش‌های محرم و صفر باشد.

 

وی ادامه داد: باید از ظرفیت و معنویت ماه صفر نهایت استفاده را برد تا کارهای خود را در طول سال بیمه کنیم.

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است