شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان شمالیمسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان خراسان شمالی: انقلاب اسلامی مرگ تدریجی استکبار را رقم می زند

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان خراسان شمالی: انقلاب اسلامی مرگ تدریجی استکبار را رقم می زند

منتشرشده در خراسان شمالی سه شنبه, 18 ارديبهشت 1397 ساعت 08:51
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: حجت الاسلام والمسلمین زحمت کش در همایش روز عقیدتی سیاسی در سپاه و بسیج اظهار داشت: انقلاب اسلامی مرگ تدریجی استکبار را رقم می زند ، ما باید بصیرت خودمان را روز به روز بالا ببریم تا مانع حرکت دشمن شویم.

 به گزارش سپاه نیوز؛ حجت الاسلام و المسلمین حسین زحمت کش مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت جوادالائمه(ع) استان خراسان شمالی اظهار داشت: شهید مطهری به حق بنده خالص و مخلص خداوند بود  و حضور چنین افرادی باعث برجسته شدن انقلاب اسلامی و پایداری آن شده است.

 

حجت الاسلام والمسلمین زحمت کش بیان داشت: شهید مطهری حق بزرگی به گردن ما دارد چرا که دست نوشته های این شهید بزرگوار راه حل بسیاری از مشکلات امروز ما بوده و معلمان ما باید تمام تلاش خود را در جهت معرفی این شهید بزرگوار داشته باشند . 

 

وی در ادامه گفت: امروز دشمن بر این باور است که انقلاب اسلامی مرگ تدریجی استکبار را رقم می زند ، ما باید بصیرت خودمان را روز به روز بالا ببریم تا مانع حرکت دشمن شویم.

 

حجت الاسلام زحمت کش اظهار داشت: امروز نفوذ انقلاب اسلامی برای دشمنان غیر قابل تحمل می باشد ولی باید بدانند که جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی به سرتاسر دنیا منتقل شده است.

  

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است