شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان شمالیمسئول گروه های جهادی بسیج دانشجویی خراسان شمالی : تلاش جهادگران بسیجی در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی و اشتغال‌زایی است

مسئول گروه های جهادی بسیج دانشجویی خراسان شمالی : تلاش جهادگران بسیجی در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی و اشتغال‌زایی است

منتشرشده در خراسان شمالی یکشنبه, 10 تیر 1397 ساعت 15:24
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول گروه های جهادی بسیج دانشجویی خراسان شمالی گفت: پیاده‌سازی طرح‌های اشتغالزایی در قالب اقتصاد مقاومتی بیشترین نیاز روستاها و مناطق محروم استان است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ هادی مهنانی مسئول گروه های جهادی بسیج دانشجویی خراسان شمالی با تاکید بر اینکه سال گذشته 9 گروه جهادی استانی در مناطق محروم حضور یافتند اظهار داشت: اقدامات عمرانی، فرهنگی و آموزشی از جمله کارهایی بود که گروه‌‌های جهادی با حضور در مناطق محروم به آن پرداختند.

 

وی با بیان اینکه زلزله اریبهشت سال 96 باعث شد تا بحث عمرانی گستردگی بیشتری پیداکند افزود: مرمت خانه‌های تخریب شده، فونداسیون ریزی و کمک به خانواده‌هایی که در چادر بودند، از جمله اقدامات عمرانی انجام شده در مناطق زلزله زده است. همچنین دو گروه پزشکی نیز با حضور در این مناطق به درمان مردم پرداختند.

 

 مهنانی درباره نیازهای اصلی مردم در مناطق محروم تصریح کرد: به برکت انقلاب اسلامی مشکلاتی مانند نبود آب، برق و گاز در مناطق محروم و روستایی حل شده است و باید در جهت  اشتغالزایی تلاش شود.

 

وی افزود: اشتغال زایی بر پایه اقتصاد مقاومتی و با استفاده از ظرفیت‌های هر منطقه مهم‌ترین هدف است. گروه‌های جهادی با حضور کارشناسان و با همت اهالی روستا ظرفیت‌ها و توانایی‌های اهالی روستا را شناسایی و به اهالی معرفی می‌کنند.

 

مهنانی خاطرنشان کرد: استقبال مردم روستاها از گروه‌های جهادی بسیار گرم و صمیمی است و دیدن روحیه نشاط و خدمت در بسیجیان، آن‌ها را بسیار امیدوار می‌کند.

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است