شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان شمالیفرمانده سپاه استان خراسان‌شمالی: قرارگاه پشرفت و آبادانی سپاه با تمام توان خود خدمت رسانی می کند

فرمانده سپاه استان خراسان‌شمالی: قرارگاه پشرفت و آبادانی سپاه با تمام توان خود خدمت رسانی می کند

منتشرشده در خراسان شمالی یکشنبه, 01 مهر 1397 ساعت 10:09
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه حضرت جواد الائمه(ع) استان خراسان‌شمالی گفت: قرارگاه پشرفت و آبادانی سپاه خراسان‌شمالی با ۱۰۰ درصد توان خود در حال خدمت‌رسانی به محرومان و مستضعفان است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار سیدحسن مرتضوی فرمانده سپاه حضرت جواد الائمه(ع) استان خراسان‌شمالیاظهار داشت:  قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه با 100درصد توان خود در حال فعالیت است.

 

فرمانده سپاه حضرت جواد الائمه(ع) خراسان‌شمالی افزود: در همین راستا و در گام نخست٬ 4 دهستان با محرومیت بسیار بالا را در دستور کار خدمات‌رسانی و محرومیت زدایی با استفاده از ظرفیت گروه‌های جهادی قرار داده‌ایم که در حال حاضر کمک‌های خوبی به این بخش‌ها شده است.

 

سردار مرتضوی از خدمت‌رسانی به 5 دهستان دیگر در آینده نزدیک خبر داد و تصریح کرد: خدمت‌رسانی در زمینه‌های اشتغال، فرهنگی، تعلیم و تربیت، زیرساخت‌ها و سلامت در 5 دهستان شهرستان‌های اسفراین، فاروج و شیروان در دستور کار این قرارگاه قرار دارد.

 

وی با اشاره به فعالیت‌های سپاه برای ایجاد اشتغال در روستاهای محروم خاطرنشان کرد: اشتغال پایدار در روستاها با توجه به ظرفیت روستاها و متناسب با آداب و رسوم همان محل اعم از قالی‌بافی، گلیم‌بافی، آموزش در موضوعات پروش دام سبک و با بکارگیری جوانان همان روستا انجام می‌شود. 

 

انتهای پیام/ 09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است