شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان شمالیفرمانده سپاه جوادالائمه (ع) استان خراسان شمالی: شهدا ثابت کردند پیروزی حاصل مقاومت و ایستادگی است

فرمانده سپاه جوادالائمه (ع) استان خراسان شمالی: شهدا ثابت کردند پیروزی حاصل مقاومت و ایستادگی است

منتشرشده در خراسان شمالی سه شنبه, 24 ارديبهشت 1398 ساعت 09:48
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه جوادالائمه (ع) خراسان شمالی گفت: دفاع مقدس و شهدا ثابت کردند نیازمند مقاومت، ایستادگی، صبوری و سلحشوری هستیم تا پیروزی حاصل شود.

 به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار سیدحسن مرتضوی فرمانده سپاه جوادالائمه (ع) استان خراسان شمالی در گفت‌وگویی اظهار داشت: دفاع مقدس و شهدا ثابت کردند ما نیازمند مقاومت، ایستادگی، صبوری و سلحشوری هستیم و می‌بینیم در هر برهه‌ای از زمان وقتی مقاومت و ایستادگی به عنوان یک اصل اساسی در سیر مبارزاتی همه رزمندگان در طول عمر با برکت انقلاب اسلامی ما رقم می خورد پیروزی حاصل می‌شد.

 

سردار مرتضوی عنوان کرد: وقتی از شهدا درس بگیریم و به مقاومت و مبارزه به عنوان یک اصل در برابر ظالمین نگاه کنیم دشمن با همه هیمنه پوشالی‌اش مجبور است سر تسلیم و تعظیم فرود آورد.

 

فرمانده سپاه جوادالائمه (ع) خراسان شمالی با اشاره به اینکه همیشه در زمان و تاریخ مدیون شهدا هستیم، عنوان کرد: اگر اصرار داریم به بازخوانی مجدد سیره شهدا به این دلیل است که در فراز و فرودهای پیش رو دچار غفلت و اشتباه نشویم

 

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است