شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان شمالیبه همت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه استان خراسان شمالی صورت گرفت: بازگشایی مسیر روستای سیل‌زده استان خراسان شمالی

به همت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه استان خراسان شمالی صورت گرفت: بازگشایی مسیر روستای سیل‌زده استان خراسان شمالی

منتشرشده در خراسان شمالی دوشنبه, 17 تیر 1398 ساعت 10:55
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه خراسان شمالی از بازگشایی مسیر بین ۵۰ هکتار از مزارع و باغات روستای عرب که بر اثر رانش زمین و سیل مسدود شده بود، خبر داد.

به گزارش سپاه نیوز؛ شجاع فرمانده قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه استان خراسان شمالی در گفت‌وگویی بیانداشت: بر اثر بارش‌های ابتدای سال و رانش زمین در روستای عرب، بخشی از راه‌های بین مزارع این روستا دچار تخریب شده بود و به موجب آن تردد مردم به باغات با مشکل مواجه شده بود.

 

وی افزود: بعد از بازدید از محل رانش زمین و طی نشستی که با مردم و اهالی روستا داشتیم، قول دادیم که با مشارکت مردم و پای کار آمدن توان مهندسی قرارگاه پیشرفت و آبادانی مشکل این روستا را حل کنیم.

 

شجاع ادامه داد : با همت مجموعه معاونت زیرساخت سپاه و کمک شورا، دهیاری و اهالی روستا، توانستیم مسیر بین مزارع روستایی را طی چندین مرحله عملیات مهندسی بازگشایی کنیم.

 

فرمانده قرارگاه پیشرفت و آبادانی تاکید کرد: بخش زیادی از مشکلات راه تخریب شده با تجهیزات مکانیکی و راهسازی قابل حل بود و همدلی و مشارکت مردم با قرارگاه پیشرفت عامل اصلی حل مشکل راه تخریب شده بود.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: بر اثر این تخریب و رانش راه، مسیر ارتباط بین باغی 50 هکتار از مزارع و باغات روستای عرب قطع شده بود و حمل و نقل محصولات کشاورزی با مشکل جدی مواجه شده بود که به فضل خدا این مشکل حل شد و مردم دیگر مشکلی برای حمل و نقل و انتقال محصولات خود ندارند.

 

انتهای پیام/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است