شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان شمالیفرمانده سپاه مانه و سملقان: گروه‌های جهادی فضای فرهنگی روستاها و مناطق محروم را تحت تأثیر قرار می‌دهند

فرمانده سپاه مانه و سملقان: گروه‌های جهادی فضای فرهنگی روستاها و مناطق محروم را تحت تأثیر قرار می‌دهند

منتشرشده در خراسان شمالی شنبه, 22 تیر 1398 ساعت 10:31
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه مانه و سملقان گفت: گروه‌های جهادی فضای فرهنگی روستاها و مناطق محروم را تحت تأثیر قرار داده و به ارائه خدمات محرومیت‌زدایی در این مناطق می‌ پردازند.

 به گزارش سپاه نیوز؛ محمدی، فرمانده سپاه مانه و سملقان گفت:120دانشجوی بسیجی دانشگاه صنعتی شریف در دهستان شیرین سو به مدت ۱۰ روز اقدام به اقدامات محرومیت‌زدایی در بخش عمرانی، فرهنگی و آموزشی می پردازند.

 

وی حضور گروه‌های جهادی را باعث ایجاد فرهنگ‌سازی در مناطق محروم استان دانست و افزود: این گروه‌ها با حضور جهادگرانه خود فضای فرهنگی روستاها و مناطق محروم را تحت تأثیر  قرار داده و به ارائه خدمات در راستای محرومیت‌زدایی در این مناطق می‌پردازند.

 

محمدی بیان داشت: جهاد علمی و آموزشی، جهاد اقتصادی و کارآفرینی، جهاد عمرانی و سازندگی و جهاد فرهنگی از محورهای برگزاری این اردوی جهادی است.

 

فرمانده سپاه مانه و سملقان افزود: این جهادگران با حضور در این منطقه در بخش محرومیت زدایی در روستای حسن آباد مشغول به فعالیت در آبرسانی و لوله کشی آب شرب و ساخت دو خانه، در روستای حاج حسین ساخت مدرسه، روستای خرتوت ساخت سالن ورزشی ودر روستای کالی مانی فعالیت های آموزشی و فرهنگی است.

 

وی بیان داشت: پس از پایان اردوهای جهادی، دانشجویان به زیارت امام رضا (ع) مشرف خواهند شد.

 

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است