شما اینجا هستید: خانهاستانهاخوزستانفرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) استان خوزستان عنوان کرد: آغاز رزمایش سراسری کمک‌رسانی به افراد نیازمند در خوزستان

فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) استان خوزستان عنوان کرد: آغاز رزمایش سراسری کمک‌رسانی به افراد نیازمند در خوزستان

منتشرشده در خوزستان سه شنبه, 02 ارديبهشت 1399 ساعت 09:03
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) استان خوزستان گفت: در سراسر استان با حضور همه نواحی مقاومت و پایگاه‌ها بیش از ۳۰ هزار بسته غذایی برای نیازمندان تهیه شد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار حسن شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) استان خوزستان در رزمایش سراسری کمک مومنانه توزیع بیش از ۳۰ هزار بسته معیشتی به نیازمندان، اظهار کرد: همانطور که مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) برای کمک به نیازمندان و فقرا تکلیف فرمودند که رزمایش مواسات مومنه کمک به مردم باید انجام شود، تدابیری با کمک نماینده ولی فقیه استان انجام گرفت.

 

وی افزود: در این راستا امروز در اولین مرحله رزمایش با حضور همه نواحی مقاومت و پایگاه‌ها در سراسر استان بیش از ۳۱ هزار بسته غذایی تهیه و با همت مردم و خیرین عزیز این کار شروع شده است.

 

فرمانده سپاه حضرت ولی عصر(عج) استان خوزستان ادامه داد: امیدواریم کمک رسانی با حضور نهادها، دستگاه‌های دولتی، سازمان ها و خیرین همچنان تداوم پیدا کند و ما بتوانیم برای مبازره با ویروس کرونا فرهنگ عظیم ایثارگری و مجاهدت را مثل دفاع مقدس تکرار کنیم.

 

سردار شاهوارپور در پایان گفت: همانگونه که عزیزان ما امروز در مساجد و منازل ماسک و لباس تولید می کنند و به پزشکان و پرستارانی که در خط مقدم هستند، خدمات می‌دهند، این حرکت ان‌شاء‌الله بتواند به مردمی که متضرر شدند، صورت گیرد.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است