شما اینجا هستید: خانهاستانهاخوزستانجانشین فرمانده سپاه حضرت ولی عصر(عج) استان خوزستان: منازل مسکونی سیل‌زدگان منطقه بامدژ اهواز توسط سپاه نوسازی شد

جانشین فرمانده سپاه حضرت ولی عصر(عج) استان خوزستان: منازل مسکونی سیل‌زدگان منطقه بامدژ اهواز توسط سپاه نوسازی شد

منتشرشده در خوزستان چهارشنبه, 03 ارديبهشت 1399 ساعت 15:28
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه حضرت ولی عصر(عج) استان خوزستان گفت: منازل مسکونی سیل‌زدگان منطقه بامدژ که در سیل سال ۹۸ آسیب دیده بودند، توسط سپاه بهسازی، نوسازی و به بهره‌برداری رسیدند.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محمود معین پورجانشین فرمانده سپاه حضرت ولی عصر(عج) استان خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این منطقه جز اولین مناطقی بود که در سیل سال ۹۸ دچار سیل و آب‌گرفتگی شد و روستاها و جاده‌های آن زیر آب رفت؛ از همان روزهای اول تمام تلاش ما بر این بود که با حضور بسیجیان، گروه‌های امدادی و جهادی مردم را نجات دهیم.

 

وی با بیان اینکه بعد از فروکش شدن آب در این منطقه «بازسازی» آغاز شد، افزود: همچنین در همان روزها توسط گروه‌های جهادی و حوزه شهید تندگویان بسته‌های غذای گرم، محصولات پزشکی و درمانی بین مردم این منطقه توزیع شد.

 

جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه حضرت ولی عصر استان خوزستان عنوان کرد: در ابتدا آب‌های جمع شده تخلیه شد و عملیات خانه‌های تخریبی در اولویت کار قرار گرفت و سپس بازسازی و احداث آغاز شد.

 

سردار معین پور با بیان اینکه مردم این منازل را «هدیه‌ای»از سوی مقام معظم رهبری( مد ظله العالی)  می‌دانند، تصریح کرد: گروه جهادی و بسیجی در راستای بهره‌برداری از این واحدهای مسکونی تلاش شبانه‌روزی را داشتند.

 

وی به شیوع ویروس کرونا و فعالیت‌های صورت گرفته در این راستا اشاره کرد و گفت: ضدعفونی معابر، آماده‌سازی سالن برای نقاهتگاه، تهیه و توزیع ملزومات بهداشتی مورد نیاز و کمک مؤمنانه در لبیک به تأکیدهای مقام معظم رهبری از جمله اقدام‌های صورت گرفته در این راستا بود.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است