شما اینجا هستید: خانهاستانهاخوزستانفرمانده سپاه ولی عصر(عج) استان خوزستان  : تانکرهای سپاه تا زمان بهره‌برداری پروژه آبرسانی در غیزانیه حضور دارند

فرمانده سپاه ولی عصر(عج) استان خوزستان  : تانکرهای سپاه تا زمان بهره‌برداری پروژه آبرسانی در غیزانیه حضور دارند

منتشرشده در خوزستان شنبه, 10 خرداد 1399 ساعت 10:32
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه ولی عصر(عج) استان خوزستان گفت: پروژه آبرسانی غیزانیه دارای دو فاز است که فاز نخست آن که در ۲۴ کیلومتر خط لوله آبرسانی است که تا هفته آینده به بهربرداری می‌رسد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار حسن شاهوارپور فرمانده سپاه ولی عصر(عج) استان خوزستان در بازدید از غیزانیه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بخش غیزاینه از 85 روستا در شرق اهواز تشکیل شده و پروژه از سال 95 شروع شده است و  سپاه برای این یک هفته تا یایان فاز یک پروژه تانکرهایی را در نظر گرفته البته در نظر داریم که 20 تانکر دیگر اضافه کنیم.

 

وی در ادامه با بیان با اینکه با معاون عمرانی استان و مسئولان محلی هماهنگ شد که بخشی از کار را ما بر عهده بگیریم افزود: بخش اعظم و قابل توجه مردم این منطقه دامدار هستند و از طریق چاه آب مورد نیاز کارشان را تامین می‌کنند که آب آن چاه‌ها نیز شور شده و قرار است که این مشکل را بررسی کنیم و عمق چاه‌ها را زیادتر کنیم.

 

سردار شاهوارپور تاکید کرد: در دورترین روستاهای این بخش حتی شبکه آبرسانی وجود ندارد و ما بر آن شدیم که این مشکل را برطرف کنیم.

 

فرمانده سپاه ولی عصر(عج) استان خوزستان تصریح کرد: با مدیر آبفا و مدیرعامل نفت و فولاد جلسه داشته‌‌ایم تا با کمک آنها مشکلات را هر چه سریع‌تر برطرف کنیم البته با فرمانده کل سپاه تماس‌هایی برقرار کردیم و قرار بر این شد که با کمک قرارگاه خاتم الانبیاء بخشی از لوله‌های بزرگ فاز دوم را تهیه کنیم تا فاز دوم این پروژه نیز به سرانجام برسد و ما پیگیر روند این پروژه هستیم.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است