شما اینجا هستید: خانهاستانهاخوزستانمسئول بسیج سازندگی استان خوزستان: ۳۰ درصد از خانوار‌های خوزستانی کمک مؤمنانه دریافت کرده‌اند

مسئول بسیج سازندگی استان خوزستان: ۳۰ درصد از خانوار‌های خوزستانی کمک مؤمنانه دریافت کرده‌اند

منتشرشده در خوزستان دوشنبه, 16 تیر 1399 ساعت 12:17
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول بسیج سازندگی خوزستان با اشاره به تدارک مرحله دوم رزمایش کمک مؤمنانه در این استان گفت: در مرحله نخست این رزمایش، بیش از ۳۰ درصد از خانوار‌ها در خوزستان، بسته‌های معیشتی را دریافت کردند.

به گزارش سپاه نیوز؛ زبیدی مسئول بسیج سازندگی استان خوزستان با اشاره به اقدامات بسیج سازندگی خوزستان در زمینه مقابله با کروناگفت: با توجه به اینکه به اذعان کارشناسان، استفاده از ماسک در شرایط کنونی مؤثرترین راه مقابله با کروناست، بسیج سازندگی خوزستان با تمام توان بر روی تولید و توزیع ماسک در سطح استان تمرکز کرده است.

 

وی با بیان اینکه هیچ‌گونه کمبود ماسک و مواد بهداشتی در سطح داروخانه‌های استان خوزستان وجود ندارد، عنوان کرد: توزیع مواد بهداشتی توسط گروه‌های جهادی و بسیجیان خوزستانی میان نیازمندان سطح استان همچنان ادامه دارد.

 

مسئول بسیج سازندگی خوزستان با بیان اینکه این سازمان در حال مهیا شدن برای اجرای مرحله دوم رزمایش کمک مؤمنانه است، خاطرنشان کرد: در مرحله اول این رزمایش که از ۱۵ روز قبل از ماه مبارک رمضان آغاز شد و تا عید سعید فطر ادامه داشت، بیش از ۳۰ درصد از خانوار‌ها در خوزستان، بسته‌های معیشتی را در قالب رزمایش کمک مومنانه دریافت کردند.

 

 

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است