شما اینجا هستید: خانهاستانهاخوزستانقدردانی فرمانده سپاه ولی عصر(عج) استان خوزستان از نوجوان ایذه ای

قدردانی فرمانده سپاه ولی عصر(عج) استان خوزستان از نوجوان ایذه ای

منتشرشده در خوزستان دوشنبه, 23 تیر 1399 ساعت 11:23
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه حضرت ولی عصر(عج) استان خوزستان در مراسمی با اهدای لوح از هادی احمدی خواننده ایذه‌ای برنامه عصر جدید قدردانی کرد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار حسن شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولی عصر(عج) استان خوزستان در مراسم قدردانی ازهادی احمدی خواننده ایذه‌ای برنامه عصر جدید در سخنانی گفت: آقای احمدی کار بسیار خوب و زیبایی را در برنامه‌ی عصر جدید ارائه داد و اشعاری حماسی در تجلیل از قهرمان ملی، سردار سلیمانی خواند که بازتاب بسیار گسترده‌ای داشت.

 

وی افزود: شایسته بود از این برادر عزیز تجلیل به عمل آوریم، در فرماندهی کل سپاه، ریاست سازمان بسیج و مجموعه سپاه استانی لوح تقدیر تهیه و به این خواننده جوان خوزستانی تقدیم شد.

 

فرمانده سپاه ولیعصر (عج) خوزستان عنوان کرد: امیدواریم که همه جوانان و نوجوانان و هنرمندان عزیز برای تقویت روح حماسی در ملت و نیز تضعیف روحیه دشمنان اقدامات شایسته‌ای انجام دهند.

 

هادی احمدی، خواننده جوان خوزستانی هم در این آئین در سخنانی گفت: از همه بزرگوارانی که به بنده لطف داشتند سپاسگزارم و من به عنوان یک بسیجی وظیفه خودم دانستم که این قطعه را برای سردارسلیمانی اجرا کنم.

 

در این مراسم همچنین سردار شاهوارپور لوح قدردانی سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه را به این نوجوان ایذه ای اهدا کرد.

 

سردار سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین هم با اهدای لوح از هادی احمدی تقدیر کرد.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است